Velká GIWEAVAY >> ZDE

Srpen 2015

Novinky: Srpen 2015

31. srpna 2015 v 17:11 | *Des |  Diary
Hola!
Poslední srpnový den je tady... A tak jsem se rozhodla, i když měsíc ještě oficiálně neskončil, uskutečnit článek s novinkami :)

V Itálii jsem strávila celé 3 týdny, nemůžete se mi tedy divit, že jsem si přivezla pár "sevenýrů". Jedná se především o módní kousky, jelikož jsem tam nenašla žádnou kosmetiku, která by stála za to :D Mám z nich velkou radost a nemůžu se dočkat, co mi na ně povíte :)
V městečku, kde jsem bydlela otevřeli nový obchůdek s Fullspot. Když říkám obchůdek, myslím to naprosto vážně :D Veliký rozhodně nebyl, věčně jsem se v něm mačkala s hafou lidí :(
Dokonce ani to mě nedokázalo odradit od mé vysněné oBag! :) Narazila jsem tam na jendu opravdu speciální. Byla hrozně zvláštně strukturovaná. Znáte to, láska na první pohled


Minerální tvářenka Breezy Beach Blush od Faranu z Biooo

27. srpna 2015 v 8:31 | *Des |  Beauty
Hola!


Konec prázdnin je tu... To víte, že to nerada říkám, ale dělat se nic nedá. Většině z nás za chvíli začíná školní režim spojený s brzkým vstáváním a častým stresem (ježiš, ani myslet se mi na to nechce!). Takové dny je hezké si zpříjemnit. Za mě to vždy byla i bude kosmetika (i móda).
Co se těchto zkrášlovačů týče, s nedostatkem odpočinku se vážou především tuny korektorů, bronzerů, make-upů ba dokonce tvářenek! Každý chce přeci svou pleť dokonale vytónovat :)

Právě o tvářenkách bych dneska chtěla mluvit. Mám tu pro vás přichystaný jeden konkrétní exeplář:

Sypká tvářenka Breezy beach blush od FARANu z obchodu Biooo


Random photos #2

23. srpna 2015 v 17:45 | *Des |  Diary
Hola!

Poslední dobou vás zahlcuji nepřeberným množstvím recenzí. Doufám, že vám to nijak zvlášť nevadí. I přes to jsem se rozhodla udělat dněsní článěk takový pohodovější. Nemusíte nad ním nějak přemýšlet a už vůbec ne vztřebávat "hafo" informací či něco podobného :)


Značnou čaśt prázdnin jsem strávila v Itálii, tudíž se mi sem tam naskytla příležitost k focení. Nemyslím tím žádné profesionální snímky, ale jenom obyčejné výjevy z mého všedního života (vlastně né tak všedního, vždyť jsou ty prázdniny :D)!


Stříbrný prsten se smaragdem Kealy z Eppi.cz

3. srpna 2015 v 20:53 | *Natálie |  Fashion
HolaZa pomoci šperků zkrášlíme snad každý outfit. Musíte mi dát za pravdu, že bez nich by to nebylo ono! Občas je však těžké najít doplněk přesně podle našich představ. Přeci jen nám výrobci do hlav nevidí, a nám tak "ztěžují" život nekonečným prohledáváním všemožných obchodů.

Nejspíš jsem jenom líná (nebo nejsem "lovec pokladů", jak se patří), ale "šounění" (prolézání krámků) mě vždy po chvíli omrzí. Vyrážím tedy zpátky domů s nepořízenou. ,, To je ale pakárna!", nadávám po cestě a snažím se vymyslet nějakou lepší alternativu méně náročného nakupování. Nebudu vám lhát, trvá to trošku déle než mi dojde naprosto banální věc - e-shop! Proč se nepodívat na nějaký internetový obchod? Jsem to ale trubka, to mě taky mohlo napadnout dřív :)

Na webu existuje nepřeberné množství obchodů. Na jednu stranu je to velká výhoda - máme z čeho vybírat, na tu druhou přesný opak - nikdy nevíme, co od jakého čekat. Nejlepším řešením bude nejspíš nakupovat tam, kde víme, že před námi již někdo nakupoval a byl spokojený :)

Proč vlastně o tom všem mluvím?
V dnešním článku bych se ráda podívala na prstýnek z internetového obchodu Eppi.cz

Ze všeho nejdřív je důležité pronést pár slov o e-shopu jako takovém. Na Eppi.cz najdeme šperky (náhrdelníky, náramky, prsteny (především zásnubní) i spoustu dalších) s drahými kameny, diamanty, stříbrem, zlatem - snad se vším, co si jen dokážeme představit. Musím dodat, že nabídka je opravdu veliká, ani já sama jsem ji celou nezvládla projít. Určitě si tedy najdete i své oblíbence. Co se komunikace týče, nemohu říct půl slova. Byla moc příjemná, rychlá - snad ve všem se vám snaží vyjít vstříc (např. Pokud si chcete vybrat prsten, ale nevíte svou velikost, rádi vám zašlou měřítko.).
Pojďme se vrhnout na prsten!

VZHLED

Jedná se o stříbrný prsten se smaragdem Kealy. Já jsem na zelenou naprosto ujetá, ani nevím proč, a tak bylo nad slunce jasné, že si vyberu právě tento kousek. Navíc krom něho žádný šperk v této barvě nevlastním... Po menší odbočce se pokusím opět vrátit k tématu :D
Pronikavá tmavě-zelená hází krásné odlesky, ale to je bohužel i důvod, proč se nedá nosit s úplně vším. Hlavně co se laků na nehty týče (na druhou stranu, pokud máme rádi trošku té extravagance, proč si ho nevzít třeba k neonově růžové, že? :D). Nejdřív jsem se bála, že bude kamínek moc velký (tím pádem i poněkud extravagantní), ale hned, jakmile dorazil, ze mně veškeré obavy spadly. Velikost je, alespoň pro mou ruku, naprosto ideální. I přes to si na něj nezapomeňme dávat pozor, přeci jenom je poněkud nepraktický, zasekává se všude, kde jen to jde. Vážně buďme opatrní!
Důležité je ho i občas přejet hadříkem a vyčistit, zkrátka se o něj trošku postarat :)

V každém případě jde o doplněk, kterým zaujmeme snad každého. Kamarádky na kafi se nad ním budou jistě rozplývat :)

Celý si ho samozřejmě můžete prohlédnout na fotografii.

Pohled ze strany...


Vážně je to nápadný kousek...

Ani ve Starbucks prsten nezevšednil :)

Ještě jedna "vlasová".

JAK KOMBINOVAT?

Jelikož jsem se zmínila o né úplně lehkém kombinování tohoto kousku, ráda bych vám ukázala pár nápadů, které by vám mohli pomoct :)

1) Nejjistější je věci ponechat jednoduché, ladit tedy pouze odstín s odstínem, což znamená žádné bláznivosti!! Ujišťuji vás, že oranžové sáčko nebude úplně to pravé :D
2) Pokud bysme chtěli šperk nějakým způsobem "vypíchnout", voĺe pouze neutrální kousky oblečení. Mezi ně patří jemné tílko (béžové, bílé, hnědé), světlý cardigan/svetr a krémové kalhoty. S nimi bude prsten jasně dominovat!
3) Možná budeme chtít předešlému outfitu přidat trochu šmrncu. To není vůbec složité... Stačí přidat náhrdelník či naušnice právě v tmavě zelené! Nemusíme se bránit ani výraznějším doplňkům, ty jsou teď obzvlášť v módě!
4) To vše byly rady pro neformální nošení. Jak s ním ale naložit při nějaké formálnější události?
Krajky, krajky, krajky...!! Všechno je jenom o krajkách. Úplně vydím bílé šatičky potažené krajkou po celé své délce doplněné pouze o prsten! V tomto připadě se řiďme heslem: ,,Méně je někdy více!"

Na závěr - VÍm, že jsem slibovala vyhlášení giveaway v druhé povině července, ale ráda bych ji prodloužila až do konce srpna. Omlouvám se za zmatky, snad mi to prominete :) Pokud jste se tedy ještě nepřihlásili, máte porád možnost :)

Mějte se krásně,
*Natálie