Velká GIWEAVAY >> ZDE

Kousek moře u vás doma // dekorace

25. července 2015 v 18:43 | *Des |  Tipy/Triky
Hola


Červencová horka mě přivádějí na myšlenky plné písčitých pláží a osvěžujícího moře. Hned bych všeho zanechala a odjela se slunit do teplejších krajin (né že by u nás byla zima :D). Bohužel to takto ale nefunguje, a tak jsem si musela najít jinou alternativu. - Navodit podobnou atmosféru u sebe doma.

Hned jsem se na to vrhla a dokonce i všechno nafotila, takže můžete hravě dekorovat se mnou :)


Co budeme potřebovat:


3 menší lahvičky (s uzávěrem)
Větší nádobu (mísu)
1 pixlu dekorativních kamínků
2 tubičky třpitek
Krajkovou izolepu/krajku a vteřinové lepidlo
Malé mušličky
Rámeček
(Nůžky)

Nejdříve si do dvou ze tří lahviček nasypeme střídavě dekorativní kamínky a třpytky. Kolik záleží čistě na vás. Při dekorování té poslední necháme kamínky stranou a použijeme pouze třpytky. Vůbec nevadí, že ji nenaplníme celou, ba naopak bude působit krásně rozverně. Nádobky zavřeme a kolem dokolo vyzdobíme krajkou.


V druhé části se budeme zaobírat (prozatím) prázdnou mísou. Tu naplníme kamínky zhruba do poloviny. Navrh naaranžujeme mušličky v nepravidelných intervalech. Zbývá nám už jen poslední detail - krajka. Já jsem v Nanu Nana našla perfektní krajkovanou izolepu (z jedné strany krajka, z druhé izolepa), ale nahradit ji můžeme běžným vteřiňákem a starou záclonou :D Jednoduše ji přilepíme ke každé hraně.
Teď je mísa připravená.


Pro navození opravdu té správné atmosféry jsem si našla fotku z minulé dovolené a poté ji nainstalovala do rámečku. Vy můžete udělat to samé a nebo si vytisknout obrázek, který vám navozuje podobné pocity. Ten můj je vám samozřejmě k dispozici také! :)


Slibovaná fotka...

Dostali jsme se na konec a já už vůbec netuším, co víc napsat. Doufám, že jsem vám vnukla alespoň pár nápadů/inspirací a nebo vás dokonce i popostrčila k vytvoření vašeho slunného místěčka :D Pokud ano, tak vám ještě prozradím, že všechny věci použité v článku jsem našla v Nanu Nana, určitě se tam mrknětě :)

Mějte se krásně a nezapomeňte na giveaway, už nezbývá moc času,
*Natálie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 31. července 2015 v 9:24 | Reagovat

To vypadá perfektně, to je dobrý nápad na dekoraci a vzpomínky na krásnou dovolenou...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama