Velká GIWEAVAY >> ZDE

Červen 2015

GIVEAWAY ku příležitosti nové adresy blogu

24. června 2015 v 20:35 | *Des |  Diary
Zdravím, dnes mám pro vás velkou novinu!
(Virbl).... BLOG SE PŘESOUVÁ NA NOVOU ADRESU! A to právě na www.maredifragole.blogspot.cz
Učinila jsem tak z jednoho prostého důvodu, na blogspotu se nabízí širší škála možností a je celkově propracovanější... Doufám, že i tam se bude Mare Di Fragole nadále rozvíjet a budu vám tak schopna zajistit kvalitnější obsah :)
S novou adresou přichází ruku v ruce i nové jméno (mé skutečné) - Natálie, z toho důvodu bude blog daleko osobnější :)

Ale teď už k hlavnímu bodu dnešního článku, na který se jistě všichni těšíte... GIVEAWAY! Mare Di Fragole existuje téměř rok a půl a ku příležitosti jeho přesunutí si zaslouží malou oslavu, no ne? Nakonec, s kým jiným, než s vámi, bych ji měla pořádat?
Pojďme se na mrknout na dárky:


GLAM BRONZER (L´OREAL)

Snad mi uvěříte, když vám povím, že jsem ho v obchodě zkrátka nemohla nechat. Sama ho ozkoušený bohužel nemám, avšak slyšela jsem na něj samé hezké věci :) Produkt se skládá z jemného bronzeru a rozjasňovače, který nám na tváři vykouzlí jemné odlesky.
Balení si mě získalo (snad i vás) - krásné, jemné a elegantní.

LAK NA NEHTY (L´OREAL)

Máte nějakou oblíbenou značku laků? Za mě je to určitě L´oreal, a tak jsem vám od něj jednu neutrální barvičku také vybrala... Mohu vás ujistit, že je krásně hutný, lesklý a kvalitní :) Prostě perfektní kombinace!

SET NA FRAN. MANIKÚRU (UMA)

Opět něco, s čím jsem se doposud nesetkala! V setu najdeme 3 laky, které nám na nehtech vykouzlý Francii "raz dva". Upřímně jsem zvažovala nákup ještě jednoho kousku pro sebe, ale vše už bylo vyprodáno. Takže doufám, že produkt pořádně ozkoušíte i za mě :D

LIP BUTTER (ASTOR)

Však vy víte, jeké zálibě se u mně těší. Ostatně si o něm můžete přečíst celý članek zde. Doma mám již 3 odstíny z této řady a nemohu si je vynachválit, proto tu také nemohl chybět!
Snad si ho užijete alespoň tolik jako já!

CARMEX

Na co by nám byly rtěnky, kdybychom trpěli popraskanými/vysušenými rty? A proto giveaway nemůžu zakončit ničím jiným něž hojícím balzámem na rty (Carmex). Bez toho se žádná z nás neobejde :)


Jak se zúčastnit:
1) NAVŠTÍVIT NOVOU ADRESU BLOGU http://www.maredifragole.blogspot.cz/
2) SLEDOVAT BLOG PŘES GFC (vpravé části pod nadpisem "čtenáři")
3) OZNAČIT FB STRÁNKU MARE DI FRAGOLE JAKO "TO SE MI LÍBÍ"
4) DO KOMENTÁŘŮ (na blogspotu) NAPSAT JMÉNO (pod kterým sledujete) + E-MAIL (abych vás mohla zkontaktovat) :)

Vše se odehrává na nové doméně, jelikož je giveaway uspořádána na její počest :)
Kdybyste měli nějaké problémy či se chtěli jenom na něco zeptat, napiště mi na e-mail: maredifragole@gmail.com
Uzávěrka je plánována na druhou polovinu července :)

Děkuji vám, že mám tu příležitost s vámi (půl)narozeniny oslavit, všem držím palce a doufám, že vás budou produkty těšit :)

Mějte se krásně,
*Des
(Nebo vlastně už Natálie :D)
Beach ready // summer 15

20. června 2015 v 10:36 | *Des
Zdravím :)
Tak už je to skoro tady. Za pár dní tu máme oficiálně léto, což znamená spoustu koupání a válení se u vody (ať už na pláži nebo u nějakého jezera). Toto roční období si užívám ze všech nejvíc, a tak se na něj preventivně připravuji :)
Jednou z položek na mém seznamu bývá zcela jistě plážová taška (a všechny sounáležitosti), protože, jak už to tak bývá, vždycky na něco zapomenu :D

Říkala jsem si, že by vám mohlo přijít vhod, kdybych se o své rady podělila :)

Osuška


Pictures inspiration

10. června 2015 v 15:00 | *Des |  Ostatní články
Zdravím :)
Před chvílí jsem na We Heart It narazila na sérii obrázků :)
Jejich koncept je naprosto jednoduchý: Vždy jde o dívku a nějaké životní moto.
Nebudu vám lhát, mě se moc líbí. Budu ráda, když na ně také mrknete!
Rozhodně se se mnou podělte o vaše názory, třeba jaký se vám líbí nejvíc :D


May favourites /15

5. června 2015 v 16:37 | *Des |  Ostatní články
Zdravím :)
Také si tento týden plný sluníčka a vysokých teplot užíváte jako já? Mě takové počasí úplně nabíjí, jsem najednou plná energie i inspirací. Tak jen doufám, že nám to ještě chvilku vydrží, koukala jsem na předpověď a v sobotu by mělo být až 30 stupňů, což už je opravdu hodně! Máte na víkend nějaké plány? :)
Květen pro byl pro mě poměrně hektickým měsícem, ale i přes to jsem si své oblíbence našla, tak teď už jen doufám, že vás něčím zaujmu :D

May favourites

Vrhňeme se na to:

Laky od L'Orealu


Ve sbírce mám takových asi 5 a nemohu si je vynachválit!! Velice spokojená jsem především s výdrží. I bez přetření bezbarvým lakem mi na nehtech zůstane kolem 4 dní, s ním asi 8. Možná jsem zatím nenarazila na dobré laky, možná ano, nicméně 8 dní považuji za hezký výsledek :) Také se s nimi skvěle pracuje.- I s jednou vrstvou vypadají hezky, ačkoliv pro plnou barvu naneste 2.