Velká GIWEAVAY >> ZDE

Květen 2015

What about: Triangl?

30. května 2015 v 16:00 | *Des |  Fashion
Tak jsem tu zpět s novým What about:...? Tentokrát bych chtěla rozebrat módní značku Triangle... :)

What about: Triangl?


Tuto značku specializovanou na plavky vlastně nenajdeme v žádném kameném obchodě, jelikož provozují pouze internetové stránky. I tak se, již minulý rok, stala velkým hitem. Vychvalují si ji herci, zpěváci, youtuběři a mnoho dalších. Troufám si tvrdit, že letošní léto se bez nich také jistě neobejde, a proto bych se vás ráda zeptala, co si o nich myslíte?

Abych vyjádřila svůj názor, musím přiznat, že mě docela zaujaly! Plavky jsou totiž z neoprenu, a tak musí být velice pohodlné :) Navíc krásně vypadají a tvarů i barev nabízí opravdu nespočet :)

Tak co myslíte?

Mějte se krásně,
*Des

Just photos

26. května 2015 v 15:00 | *Des |  Diary
Zdravím :)
Po takovém návalu recenzí si zasloužíte alespoň jeden oddychový článek, nemám pravdu? :) V poslední době jsem totiž nashromáždila pár fotek, které by se vám možná líbily, i když většinu z nich jste již mohli shlédnout na mém instagramu Mare_di_fragole... :D


Hodně fotek je především z golfu, jelikož poslední dobou nemyslím na nic jiného :D Jsem jím naprosto zahlcená a můj mobil bohužel také :D Naštěstí mám kamarádky, které jsou na tom naprosto stejně (viz. druhé foto) :)


A co jiného by jste ode mne čekali...? :D


Sérii jsem zakončila jednou opravdu náhodnou fotkou, kdy jsem se nudila ve škole :D

Doufám, že jste si fotografie užili a mějte se krásně,
*Des

Kabelka z eshopu Styl-kabelky.cz

22. května 2015 v 15:34 | *Des |  Fashion
Zdravím vás :)
Své sliby se snažím plnit a vám jsem před nedávnem jeden dala :D Jednalo se o recenzi kabelky z e-shopu Styl-kabelky.cz, tak pojďme na ni :)Collection: korektory (RECENZE)

18. května 2015 v 18:19 | *Des |  Beauty
Zdravím :)
Tak jsem zase zpět s novou recenzí. Vím, že vás jimi poslední dobou dost zahlcuji, ale i podle ankety to vypadá, že jste si je oblíbili :) Navíc jsem se s vámi o tyhle krasavce chtěla podělit již pěknou chvíli, a tak na ně dnes konečně došla řada.


Combo: Gelové linky od Alverde + štěteček od Essence

14. května 2015 v 15:00 | *Des |  Beauty
Zdravím :)
Má historie používání očních linek se táhne daleko do minulosti. Co ale musím podotknout je fakt, že jsem snad nikdy nevyzkoušela žádné jiné než tekuté. No a nedávno jsem zjistila, kolik (zbytečných) komplikací mi to přinášelo... Ano, uhodli jste správně. Narazila jsem totiž na linky gelové a momentálně jsem z nich celá pryč, jen se mrkněte do celého článku :)

Štětec mám poněkud poničený, přeci jenom je už starý...

E-shop: Styl-kabelky.cz (RECENZE)

10. května 2015 v 15:00 | *Des |  Tipy/Triky
Všechny zdravím :)
Na tento článek jsem se dlouho těšila a doufám, že vám při neděli třeba vnuknu pár tipů na internetové nakupování :D.
V dnešní recenzi vás provedu e-shopem Styl-kabelky.cz, na který bych vás touto formou i ráda upozornila, jelikož vám již teď mohu prozradit, že jsem z něj nadšená :)


What about: Kimonos?

7. května 2015 v 15:00 | *Des |  Fashion
Zdravím :)
V předminulém článku (myslím) jsem se zmínila o kimonech.... Reakce na ně se různily, avšak né všichni se k tomu vyjádřili :) Ráda bych se vás proto zeptala ještě jednou: Co na ně říkáte? :) Popřípadě, máte nějaké doma? :)

Pod pojmem kimono si jistě každý z nás vybaví "dálný východ", avšak v dnešní době se již nejedná pouze o výstřelek asijských zemí. - Rozšířil do celého světa!
Abych vám je nějak přiblížila: Jedná se vlastně o takový rádoby "kardigan" z lehkého materiálu. Zpravidla mívají na spodním lemu a rukávech malé třásničky... Hodí se především na jaro a léto, nebo prostě na jakýkoliv festival! :D
Skvěle doplňují každý outfit a momentálně představují středobod módního světa :)
Takže co vy na to?

Mějte se krásně,
*Des

Oblékni se podle barvy vlasů!

3. května 2015 v 15:00 | *Des |  Fashion
Zdravím :)
Všechny jistě víme, že výběr outfitu úzce souvisí (mimo jiné) s barvou našich vlasů. Né každé z nás sedí stejné barvy jako ostatním, ale naopak může vynikat v úplně rozdílných. Zkusme se tedy na taková "nepsaná" pravidla vrhnout...

Blodýny


"Azulová modř" je přesně vaše volba! Krásně zvýrazní jemnost vaší hřívy. Dokonce ji i neodolatelně provzdušní :) Takže pokud ve vašem šatníku nepřevažuje modrá, měli by jste to rychle napravit :D
Na druhou stranu, barvy, kterým se musíte rozhodně vyvarovat, jsou oranžová se žlutou! Nemějte mi to za zlé, avšak v takových odstínech budete působit mdle, nemocně a navíc se v nich celá ztratíte...