Velká GIWEAVAY >> ZDE

Duben 2015

Must have // Spring 15

29. dubna 2015 v 15:00 | *Des |  Tipy/Triky
Zdravím všechny :)
Takovýto typ článku jsem snad nikdy nenapsala, ale nakonec, proč to nezkusit, že?
Mám pro vás dneska, nazvěme to tak, seznam věcí, se kterými se na letošní jaro (respektive jarní počasí) pořádně připravíme :) No a bež dlouhého otálení se na něj hned vrhněme :)

Skorts

Tzv. Skorts (skirt + shorts) se pro toto jaro staly jasnou nutností, jistě mi dáte zapravdu, že vypadají fantasticky. Působí elegantně (jako sukně), ale přitom se jedná o šortky, a tak jsou zároveň i velice pohodlné, praktické :)


Dermacol 16 h lip color

26. dubna 2015 v 15:00 | *Des |  Beauty
Zdravím.
Dneska přicházím, jak jinak než, s další recenzí lip color(u). Tentokrát se ale bude trošku lišit, jelikož často recenzuji produkty, které se mi spíše líbí. No, u tohoto kousku to tak úplně není a to i přes fakt, že se u většiny těší oblibě...


#3 Pictures inspiration

23. dubna 2015 v 20:24 | *Des |  Ostatní články
Opět se mi v galerii nastřádalo pár obrázků ( z We Heart It), o které bych se s vámi ráda podělila :)
Tentokrát jsou laděny hodně do léta, zańte moji posedlost hezkým počasím :D
Doufám, že se vám budou líbit alespoň tolik jako mně :)
A určitě mi dejte vědět, který je podle vás nejhezčí..


What about: Playsuits?

21. dubna 2015 v 15:00 | *Des |  Ostatní články
Zdravím všechny.
Za chvilku tu máme léto, takže bychom se na něj měli začít pořádně připravovat. To zahrnuje především přeorganizování našich šatníků, uskladnění zimních věcí a hlavně nákup těch letních :)
Já jsem si v poslední době zamilovala "playsuits", přijdou mi neskutečně pohodlné i stylové zároveň. Narazit jsme na ně mohli třeba během Coachella festivalu, kde byly velkým trendem...
Chtěla bych se vás tedy zeptat, jaký názor na ně máte? :) Souhlasíte se mnou? Pokud ano, máte nějaký doma?


_Obrázky najdete na We Heart It._

Buďte v obraze: FB stránka Mare di fragole

Mějte se krásně,
*Des

Recenze Sleek paletek

19. dubna 2015 v 15:00 | *Des |  Fashion
Zdravím všechny mé čtenářky i čtenáře :)
V článku o, již po několikáté omílaném, veletrhu Interbeauty jsem se zmiňovala o značce Sleek. Tato značka u nás v kamených obchodech není k dostání, a proto jsou jedinou šancí na její vyzkoušení takovéto veletrhy či e-shopy. Bohužel vám žádné dobré internetové obchody, kde by se SLEEK prodával, doporučit nemohu, jelikož mám paletky pořízené v Anglii. :(
Avšak co vám mohu nabídnout je recenze...

Sleek paletky (vintage romance, Oh so special)


Úlovky z Interbeauty

17. dubna 2015 v 15:00 | *Des |  Beauty
Zdravím :)
Jistě jste z mých minulých článků zaregistrovali, že jsem byla s kamarádkami na sobotním veletrhu Interbeauty. Jak už to tak bývá, neodolala jsem a pár kousků si odtamtud odnesla. Nijak zvlášť jsem to nepřeháněla, peněženku bezednou nemám, ale i tak je co ukazovat :)

Bomb Cosmetics lip balm

Prvním úlovkem mi byl jemný kokosový balzám na rty od Bomb Cosmetics (coco kisses - poměrně vtipný název, nemyslíte?). Byla jsem, jakožto ne tak velký nadšenec kokosových vůní, příjemně překvapena. Není totiž příliš převoněný, a tak vás z něj ani po celém dnu nebolí hlava, což je u takových produktů stále častější jev...
Nic se však neobejde bez negativ, i když se vlastně jedná o velice subjektivní aspekt. - Balzám se nanáší prsty. To mi přijde poměrně nehygienické, všechny bacily z rukou si tak nanášíme přímo na rty. Jak říkám, někomu to nevadí a dokonce tento způsob preferuje, takže asi tak :)

Be Chic štětec na pudr

Najít kvalitní štětce není zdaleka tak lehké, jak se zdá. V klasických drogérkách je většinou (až na vyjímky) nenajdeme. Vždycky jsem byla člověk, který je tolik "nehrotil", ale poslední dobou si teprve začínám uvědomovat jejich důležitost (Takže teď si asi dokážete představit, jak vypadal můj bývalý štětec na pudr. Snad vám ho ani nebudu popisovat, jinak by jste se zhrozili!).
Naštěstí jsou tu veltrhy, kde o ně není nouze. I za skvělou cenu se zde dají najít kvalitní produkty! Při návštěve stánku Be Chic jsem si zamilovala jejich model L01 (doufám, že si to pamatuji dobře). - Skvěle se s ním pracuje a je krásně jemný :)
Tak nechť se tímto příběh o mně a štětcích započne....


Be Chic Vogue palette

Takže jsem takhle stála u, již zmiňovaného, stánku značky Be Chic, v ruce zaplacený štětec a hle! Jako na potvoru si všimnu naprosto dokonalé paletky. Jsem si jistá, že na ní v budoucnu budu muset udělat recenzi, jelikož jsem z ní, jak se říká, "na větvi". Zatím vám alespoň prozradím, že je skvěle pigmentovaná, avšak poměrně práší...


Pokoupila jsem ještě pár dárečků, které jsou bohužel rozdané, takže vám je sem nemohu dát :(
Doufám, že jste si takový lehký mini haul užili.

Mrkněte na fb stránku Mare di fragole, ať se vše dozvíte vždy jako první.

Mějte se krásně,
*Des

A day in my life: Interbeauty 2/2

15. dubna 2015 v 15:00 | *Des |  Diary
Zdravím vás u pokračování našeho sobotního dobrodružství. Nebudu to nějak okecávat, jistě si již chcete přečíst celý článek :)

Na první díl se můžete kouknout zde.


Při kávě jsme s Nelou holkám ukázaly naše úlovky z veletrhu a poté všechny vyrazily metrem na Václavák. - Z Václaváku směr Palladium. Po cestě jsme se pokochaly v pár obchodech, počasí nám přálo, a tak byla procházka úplně kouzelná :)

V samotném Palladiu bylo naší povinností zajít do Sephory, ve které, zatím v jako jediné, můžeme nově najít celou nabídku Urban Decay. No a Lush byl samozřejmě v pořádí hned druhou zastávkou naší "Tour de Palladium"! Byl jste tam v poslední době někdo? Protože mi musíte říct, jestli vám ty "mrkve" taky voní tolik jako mně!!
Také jsme si nemohly odpustit naše milované bubble tea :)

Pohled z vrchního patra nákupáku a první pohled, který se nám naskytne při vstupu do Lushe :)

Tak to jsou již zmiňované "mrkvičky" :) Voní opravdu úžasně! Vedle můžeme vidět Nelu s bubble tea, i když ho vlastně nepije. Pouze jsem jí požádala o pózování :D

Poté již následovala procházka po Staromáku a "lízání výloh" v Pařížské :DD

Tak takovýhle výhled se nám naskytl v Pařížské, není to krása?

No, dostali jsme se na konec vyprávění, ještě bych pro vás měla volné pokračování v podobě nákupu, který jsem si z veletrhu přivezla, měli by jste zájem? :)

Plánuji teď v květnu pár akcí, takže to znamená víc článku podobného charakteru. Líbily by se vám? :)

Mějte se krásně,
*Des

A day in my life: Interbeauty 1/2

13. dubna 2015 v 15:00 | Des |  Diary
Zdravím všechny mé čtenářky i čtenáře :)
V sobotu 11. 4. (také v pátek 10.4.) se v Praze konal veletrh Interbeauty, na kterém jsme samozřejmě nemohly chybět. S kamarádkami jsme se tedy rozhodly strávit den veletrhem, nakupováním, krásnou procházkou a spoustou dalších aktivit... Den to byl dlouhý, a tak jsem nucena článek rozdělit na dva díly. Takhle si ho alespoň více vychutnáte :)

Nejdřív bych vás chtěla seznámit s naší skupinou ... :)
Zleva: Já, Wendy, Nela, Kristý

Vše se točí okolo PUNČOCH!

11. dubna 2015 v 15:00 | *Des |  Fashion
Přechod mezi zimou a jarem je vždy náročný. Člověka to láká k "vyvětrání" dlouho nepoužívaných sukní či kraťas, ale přitom k tomu počasí (většinou) vůbec není. A pokud nechceme celý den mrznout, měli bychom se přiobléknout.

Nuže, silonky nám příliš nepomůžou, avšak klasické "punčocháče" ano! Nesmějte se mi, i když si pod tímto pojmem většina z nás představí křiklavě červený model, do kterého jsme byli nuceni v mládí, když jsme chodili "bobovat", není tomu vůbec tak! Pokud si totiž zvolíme decentní barvy s adekvátními vzory, můžeme tak celý outfit oživit a zároveň se i zahřát :) Kdo by chtěl víc!

Já osobně tento typ doplňků preferuji, jelikož díky nim mohu nosit své oblíbené letní kousky i v zimě a usnadní mi mnohdy zdlouhavé vybírání džinsů. Jakmile jim jednou "přijdete na chuť", už je nikdy nenecháte ležet ladem! To mi věřte...!

Mezi jejich další výhody musím zahrnout fakt, že jsou ideální i ke kratším kouskům oblečení. Díky nim totiž nevypadáme nevkusně a nemůže se stát, že by nám čirou náhodou někde vykoukl kousek kůže, který by neměl.

Vím však, že vás dlouhým textem nepřesvědčím, a tak se zde můžete mrknout na pár obrázků :)


_Fotografie pochází z We heart it._

Nezapomeňte kouknout na facebookovou stránku Mare di fragole...

Mějte se krásně,
*Desteny

Day and Night // H&M fashion // spring '15

9. dubna 2015 v 12:00 | *Des |  Fashion stores
Nedávno jsem si uvědomila, že uplynula snad celá věčnost od posledního článku s nápady na outfity. Jak je to možné? Naprosto jsem tuto rubriku zazdila! Ale nebojte, dneska to hodlám všechno napravit :)
Rozebereme si "day and night outfit" složený z módních kousků značky H&M.

Day