Velká GIWEAVAY >> ZDE

Únor 2015

Scarves Weather

9. února 2015 v 20:30 | *Des |  Fashion
Dneska ( nebo včera?) nám znovu nasněžilo a také se pořádně ochladilo. Čím dál tím více lidí vytahuje zimní šály. K dnešnímu článku mi tedy bylo inspirací mé okolím...

Šály jsou nepostradatelným doplňkem každé zimní bundy či kabátu! Nejenom skvěle zahřejí, ale i vypadají nanejvýš stylově. Vyrábí se jich opravdu široká škála a já bych ráda rozebrala alespoň dva nejzákladnější typy.

"Roury" (infinity scarves)

_ Šála pochází z tohoto internetového obchodu._
Já vám nevím - jedná se snad o nejznámější typ. Jelikož jsou sešité konci k sobě ("nekonečné"), strašně lehce se nosí. Stačí je dvakrát, třikrát přehodit a perfektní look je na světě. Hodí se obzvlášť k jednobarevným kabátům, které rozzáří (něčím je ozvláštní).

"Obdélníkové" (rectangles scarves)

_Pouze ilustrační obrázek z We heart it._
Tento typ šály by v šatníku měla mít každá z nás! Jde o nepostradatelný finish. Co do vázaní nikdy nešlápnete vedle, jelikož neexistuje snad nic lehčího. A jestli si troufnete na odvážnější uzle, po internetu kolují velice pěkné detailní návody, ve kterých najdete naprosto vše :)
Co ještě dodat... Snad jen vypíchnout jeho variabilitu. Nosit se dá spíše k jarním bundičkám, svetrům, ale i třeba k šatům. :)

Mějte se krásně,
*Des

Cassey Ho - Blogilates

6. února 2015 v 20:30 | *Des |  Tipy/Triky

Blogilates

Většina již Blogilates zná, ale pro upřesnění...:

Jde o blog ( i youtube kanál) specializovaný na zdraví životní styl.
Za celým tímto nápadem stojí neuvěřitelná Cassey Ho - osobní trenérka, která stránku neustále inovuje svými nápady. :) Původně se blogilates specializovalo více na cvičení, ale jak už to tak bývá, cvičení jde ruku v ruce se zdravím stravováním. A tak tedy začala Cassey postupně sdílet i zdravé recepty!

Teď na Blogilates najdeme již množství všelijakých jídelníčků, tréninkových postupů, cvičebního oblečení a i challengí zaměřených vždy na jednu část těla.

Nedávno ( já vím, není to nic nového :D) jsem objevila, již zmiňované, rozvrhy treninků a přijde mi to jako senzační nápad. Cassey totiž na každý měsíc vymyslí program, respektive rozvrhne jednotlivá cvičení (videa na jejím youtubu) na určité dny. Nebudu vám lhát, není to žádná sranda! Avšak je to skvělý začátek pro ty z nás, které potřebují pevnou ruku, jinak to neberou vážně ( jo, to jsem 100% já). Určitě stojí za to blogilates alespoň zkouknout. Kdo ví, třeba se inspirujete...Mějte se krásně,
*Des

Outfit ideas // shopping

3. února 2015 v 20:30 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
Možná jsem divná, ale pokaždé, když jdu nakupovat, přemýšlím, co si vzít na sebe. Věřte mi, že vždycky vybírám hodně dlouho...Sepsala jsem tedy hlavní 4 pravidla (divné číslo, vím :D) , podle kterých se řídím. Možná pomůžou i vám :)

Shopping centre

1) Nakupování se zpravidla vyznačuje nekonečným vysvlékáním a zkoušením hordy oblečení. Takže by měl být ideální outfit na nakupování jednoduchý tak, aby se dal lehko oblékat a svlékat. Proto nechme uplé džíny či punčochy doma!

2) Kdo ví, jaké obleční si budeme vybírat, je tedy dobré být připravená na všechno. Co tím myslím? Tílko je určitě nutnost! Vyvarujeme se tak nepříjemným situacím, kdy pobíháme po obchodě s průhledným vrškem a hledáme kamarádku, aby nám poradila, zda si ho koupit.

3) Šaty né! Outfit by měl být rozhodně dvoudílný!! Co když si budeme chtít zkusit jenom džíny? Nechceme všem ukazovat své spodní prádlo :D.

4) Prostorná kabelka není vůbec na škodu! Někdy člověk prostě nemá náladu nosit všechny nákupní tašky v rukou. No a flaška vody se do ní také hravě vměstná :)

_Obrázek je z We heart it._
_Doufám, že jsem vám článkem aspoň trochu pomohla :)._

Mějte se krásně,
*Des