Velká GIWEAVAY >> ZDE

Prosinec 2014

Silvestr 2014/ New Year's Eve

30. prosince 2014 v 9:00 | *Des |  Fashion

Všechno je o krajkách!

Přemýšleli jste už nad svým outfitem na silvestra? Že ne? Tak to je ten nejvyšší čas se do toho pustit!

Tak obecně vždy, když se řekne silvestr, si hned vybavím něco třpitivého a maximálně festivního. To prostě k této noci od jakživa patřilo, ale nenudí nás to už trochu? Chtělo by to přeci jen nějakou změnu, něco nového, jiný šálek kávy/čaje. Po dlouhé úvaze jsem tedy došla k názoru, že se vám pokusím takovou malou inspiraci poskytnout :) Vyhodnotila jsem tedy rok 2014 jako krajkový! Přeci jenom je můžeme označit za letošní hit, nemyslíte?


Narazila jsem na takovéto krásné tmavě-zelené šaty s krajkovým vzorem a hned jsem měla před očima jasnou představu o silvestrovském outfitu. Pokud tedy i vy zvolíte podobné šatičky, rozhodně neprohloupíte :) Jsou prostě dokonalé a tak krásně se s nimi kombinují ostatní módní výstřelky. Začněme s boty - ty bych ponechala opravdu jednoduché, nejlépe černé a pokud možno na podpadku (kritériem je samozřejmě vaše "zběhlost" v jejich nošení), kdy jindy než v tento večer si je můžete dovolit? Na jednoduchosti outfitu se ovšem značnou částí podílí lehká kabelka (značky: Rebecca Minkoff) s poutkem přes rameno. Představuje jak módní tak pohodlnou záležitost. A samozřejmě, že po takto jednoduchých aspektech přichází na řadu šperky, na kterých se určitě vyřáděte!! Ukažte, co ve vás dřímá :D Nebojte se toho a pořádně zaexperimentujte. Výraznými šperky tento look jenom podpoříte :)

_Obrázky jsem čerpala z We heart it._
_Jedná se o outfit na párty, né na posezení s přáteli, proto se může zdát poněkud přehnaný._

Tímto končím svůj poslední post v roce 2014, přeji vám mnoho úspěchů a vyplněných novoročních slibů v roce 2015.

Mějte se krásně v roce 2015,
*Des

Girl online by Zoe Sugg

23. prosince 2014 v 19:30 | *Des |  Tipy/Triky

"Girl online" by Zoe Sugg

Nedávno vydaný román anglické youtuberky Zoelly uchvátil celý svět. Hovoří se i o větší prodejnosti než měl Harry Potter..... V čem spočívá ten zázrak?

Možná je to jen zvědavost Zoených čtenářů/ odběratelů/ sledovatelů nebo je na jejím románu něco opravdu tak jiného... Ať tak či onak, pojďme se do románu ponořit trochu hlouběji.

Já osobně jsem ji ještě nedočetla, ale troufám si říct, že styl psaní autorky už mám v malíčku :)
Zoe píše poměrně jednoduchou angličtinou, většina slov patří do aktivní slovní zásoby nás všech, takže si troufám říct, že si i né úplný angličtinář na nepřeloženou knihu může troufnout. Je to také možná faktem, že je Zoe ještě mladá, a tak nemá za potřebí používat kdejaké archaické výrazy.

Celý příběh je usazen v anglickém městě Brightonu (, ve kterém žije i sama autorka) a pojednává o náctileté Penny, která ráda fotografuje, ale hlavně píše blog. V knize najdeme hned několik prvků připomínající Zoeyny zálibi. Ať už jde o oblíbenou restauraci Nando's či výlet do New Yorku.

Víc detailů už vám ale neprozradím, nechci vám zkazit překvapení... ;)

Přeji krásné svátky,
*Des