Velká GIWEAVAY >> ZDE

Listopad 2014

NYC lip color

12. listopadu 2014 v 20:30 | *Des |  Beauty
Do lip coloru od NYCu (odstín 020 - Riverside Rose) jsem se zamilovala, protože.......

Balení

Většina lidí si rtěnky nevybírá podle balení. Já to samozřejmě také nedělám, ale rozhodně není na škodu, když nějaká vypadá vkusně a na úrovni. Nemusíte se potom hanbit za její vytažení z kabelky. Navíc nám poslouží třeba i jako doplněk :) Nicméně, abych mluvila k věci tak si balení zrovna tohoto lip coloru nemůžu vynachválit - velice decentní, akorát velké a krásné barvy. Už z dálky jde poznat, že se jedná o kvalitní produkt :)

Barva

Zvolila jsem takovou krásnou podzimní/ zimní tmavou barvičku, která nádherně doplňuje každý outfit :) Pro zobecnění musím přiznat svou zaskočenost - I když není NYC vůbec žádná špatná značka (z mého pohledu), nevkládala jsem do ní příliš velké naděje, takže mě v závěru mile překvapila. - Pigmentovaná je, řekla bych, přesně akorát. Kdo nemá rád příliš výrazné barvy, nanese pouze jednu vrstvu a kdo si v nich přijde jako doma, nanese více. Je to takový skvělý kompromis!

Výdrž

Bohužel nemohu všechno pouze jenom chválit :( V tomto ohledu mě lip color malinko zklamal. Pokud ho naneseme třeba před návštěvou kavárny s kamarádkami, buďme si jistí, že po hrnku kávy (či jiného nápoje) nezbyde ani památka po nějakém lip coloru , to je ovšem dáno především konzistencí :) Na druhou stranu pokud neplánujeme nic jíst či pít, barva vydrží opravdu dlouho :)

Konzistence / finish

Mluvíme zde o lesklém finishi a konzistenci hodně podobné např. labellu, což já osobně preferuji. Rty tedy vůbec nevysušuje a možná i trošku zvláčňuje :)

Cena

Tuším, že jsem chytla nějakou slevu a nakoupila za 79,- , nechci vám ale lhát, moc už nevím!!
Původně stojí zhruba něco kolem té stovky :)
Poměr kvalita / cena je v našem případě výborný. Lip color splní to, co se od něj očekává :)

K recenzi by to bylo vše a já se těším na příští článek...
Mějte se krásně,
*Des

Podzim: Oblíbené věci

8. listopadu 2014 v 12:35 | *Des |  Diary
Dřív jsem na podzim vždycky pohlížela s odporem. Celkově mě toto roční období nějak nelákalo nebo spíš nebyavilo. Všude namácháno, je zima a , přiznejme si to, oproti létu je všechno takové vyšisované. Nicméně si poslední dobou začínám uvědomovat, jaké krásy v sobě podzim skrývá :)
Abych uvedla pár příkladů: Není nic hezčího než být zachumlaný v dece, projiždět we heart it, instagram, twitter nebo cokoliv jiného a přitom popíjet dokonalý čaj, kávu či horkou čokoládu. Vyrazit s kamarádkami na kafe do oblíbené restaurace. Nasadit módní kloboučky a kabátky. Zkrátka vše, co máme s podzimem spojené :)

K úvodu by to, myslím, stačilo a pojďme se vrhnout na ty oblíbence :)

1, Rtěnky v tmavě červených - fialových barvách.
Musím říct, že je to pro mě naprosté MUST HAVE celého podzimu. Přijdu si v nich strašně útulně :) Nedávno jsem si tedy koupila lip color od NYCu (odstín 020 - Riverside Rose) a hned jsem se do něj zamilovala. Vůbec jsem nečekala, že by mě mohl takhle uchvátit :) Pokud budete chtít recenzi, napište mi dolů ⬇️⬇️

2, Laky na nehty v tmavých barvách.
K tmavé rtěnce patří přeci tmavý lak :) Ty od COLORAMY jsou perfektní, najde se v nich snad každý. Já jsem zvolila dva v odstínech 16 a 75 - vřele doporučuji.

3, Roses
Aby nebyl celý článek na jedno brdo.. Když jsem byla v Anglii, ochutnala jsem sladkosti od značky ROSES - nic lepšího jsem snad v životě nejedla. Bonbónky jsou úžasné. Nejvíce mi chutná asi ten v zeleném obalu a vám?

4, Yankee candle - CHERRY VANILLA
Další neřest, kterou jsem si z Anglie přivezla. Yankee candle CHERRY VANILLA vonná svíčka. TPříjemný nádech podzimu, který není zbytečně přeslazený a přitom působí velice lehce. Rázem rozvoní celou místnost.

5, ALL OF ME, DO YOU WANT TO BUILD A SNOWMAN
Také bych chtěla přispet postřehem z hudební scény. Song All of me ( John Legend) si mě naprosto získal - i klip i píseň nemají jedinou chybu. Snad jen, že netrvají déle ;) No a film Frozen ( Ledové království) jsem shlédla před né tak dlouhou dobou (ano, nekecám, opravdu jsem se na to od minulého roku nebyla schopná podívat) - písničku Do you want to build a snowman jsem nepustila z hlavy. Ten příběh, který se za melodií schovává mi drásá srdce!!

6, TEEN WOLF
Objevila jsem ovšem nový seriál, do kterého jsem se, jak jinak, zažrala. Miluji snad každou postavu, která v něm účinkuje, avšak STILES s Lydií mi přirostli k srdci nejvíce. Tým Stydia for ever !!

Oblíbila jsem si samozřejmě víc věcí, ale to bychom tu byli ještě do příštího podzimu! Proto se s vámi loučím a přeji krásný den.

Btw, kdo je suprácky natěšený na Hunger games: síla vzdoru??

Mějte se krásně,
*Des