Velká GIWEAVAY >> ZDE

Září 2014

What about: Earth watch?

27. září 2014 v 13:10 | *Des |  Ostatní články
Dostala jsem takové vnuknutí :D Jak už to tak bývá, musela jsem ho hned zrealizovat.
Jednal se o novou sérii článků s názvem: What about:....? Celá věc spočivá v tom, že zhruba jednou týdně postnu článek o nějakém módním (či jiném) kousku, na který bych chtěla slyšet váš názor :) Sečteno a podtrženo, jedná se o takovou diskusi..

Nedávno jsem narazila na hodinky s motivem Země. Mě osobně se opravdu líbí, přijdou mi krásně historické, elegantní - prostě super doplněk ke každé příležitosti. Co vy na ně?


Mějte e krásně,
*Des

Backpacks to school? Yes, please!

18. září 2014 v 20:30 | *Des |  Fashion
Škola, škola, škola...teprve začala a už mě dohání k šílenství, vás ne? Ale když už nám bere všechen čas, tak ho aspoň efektivně využijeme (myslím tím módně). Můžeme se tedy vynasnažit zkrášlit si den pěknou kombinací oblečení, doplňků a nebo třeba BATOHŮ!! Ač se to může zdát zbytečné, jeho správný výběr je důležitý. Nosíme ho totiž celý rok, je to naše vizitka :) A i když já osobně nosím učebnice v kabelce, ráda se s vámi podělím o pár typů, jak vybrat ten správný batůžek :)V první řadě dbejme na velikost!! Tahat se s kdejakým kolosem neudělá dobře ani nám ani našim zádům, které vám později (věřte) poděkují. Naopak do minibatůžku si těžko nastrkáme všechny učebnice a sešity, museli bychom nějaké vynechat a to není moc správné :D Střední velikost bude fajn :)

Poté zaměřte oko na kvalitu výrobku. Neříkám, že batůžek od vietnamců nemůže být pěkný, avšak dlouho vám nevydrží. Pod váhou učení se občas rozbijou i kvalitnější batohy, natož pak ty nekvalitní. Copak bychom je chtěli měnit každý měsíc? Finančně to nevyjde nejlépe, je tedy dobré investovat do kvality, nakonec se to vyplatí :)

Dalším menším tématem je tvar či střih. Existuje jich nepřeberné množství (viz. Obrázek)! Chtěli bychom batoh se zipem, stahovací šnůrkou či patentem? Žádný problém!!

V neposlední řadě se dostáváme k (pro mnohé nejdůležitějšimu) faktoru - barvě a vzoru. Nápadné, barevné kousky s nápaditým vzorem působí úžasně. To v každém případě!!! Mysleme však prakticky - bude se vám hodit opravdu ke všemu? Vsadím se, že ne :D Volila bych proto neutrální barvy (béžová, hnědá, černá....) s nenápadnými vzory...

V čem nosíte učebnice vy?

Mějte se krásně.
*Des

DIY funny charging cable 📌✂️📝

10. září 2014 v 20:30 | *Des |  Tipy/Triky

Jak jsem slíbila, DIY je tady!! Tentokrát se zaměříme na trošku něco jiného....
Nabíječky jsou většinou všechny stejné, nudné a neatraktivní. Přitom je jejich zkrášlení naprosto jednoduché i efektivní. Věřte mi, že né málo lidí se vás bude ptát, kde jste takový krásný módní (ANO módní!!) kousek pořídili.... :)

Potřebujeme


* NABÍJEČKU
* 4 BAVLNKY (libovolné barvy)
* PŘÍVĚSEK A ZÁVĚSNÝ KROUŽEK (libovolné tvary a barvy)
* NŮŽKY
(* VTEŘINOVÉ LEPIDLO)

#1


Nejprve si oddělíme 1 bavlnku od zbylých třech. Poté jí kolem ostatních obtočíme a uděláme smyčku, kterou následně upevníme, aby dobře držela.

#2


A zde veškerá sranda začíná.:D Bavlnkou obtáčíme kabel stále dokola. Dbejme přitom na fakt, že nesmíme vynechat ani malinký kousek mezi jednotlivými "řadami", také neobmotáváme pouze kabel ale s ním i zbylé bavlnky. Když nás tedy pak první balvnka začne nudit, lehce vyměníme za další. Prostě tu první pustíme a druhou navážeme na stejném místě. Není to vůbec nic složitého :)

#3


Samozřejmě (pro lepší efekt) si s nabíječkou můžeme řádně vyhrát - míchat různé barvy i vzory. Vše je pouze na naší fantazii. Můj oblíbený vzor je popsaný na dvou obrázcích dole - Místo obtáčení všech tří bavlnek obtočíme pouze dvě. Tu třeťí si ponecháme volně nazačátku a pokračujeme v původním vzoru. Jakmile se nám zdá, že obtáčený kus je dost dlouhý, lehkými spirálami dopravíme i ponechanou bavlnku dolů k ostatním.

#4


Jsme na konci!! Zakončení si trošku usnadníme.... Předtím než doobmotáme kabel úplně dokonce, bude vhodné ustřihnout tři volně ležící bavlnky a až pak práci dokončit :) Na poslední bavlnce pak následně uděláme dvojitý uzel nebo použijeme vteřinové lepidlo na uzavření. Zbývá jen odstřihnout zbylý konec bavlnky....

#Final step


Nebude od věci konec nabíječky ozdobit nějakými přívěsky či kroužky. Můžete si ji tak krásně přizpůsobit k obrazu svému :)


Mějte se krásně.
*Des

Co dál?

6. září 2014 v 21:42 | *Des |  Diary
Zdravím všechny,
měla bych pár informací o které se s vámi chci podělit. Dnešní článek mi to tedy snad vše dovolí....

V první řadě, jak jste si již všimli, jsem poslední dobou najela ta tzv. prázdninový režim, což nedělá moc velkou dobrotu. Za to se samozřejmě omlouvám, ale i blogger potřebuje malý odpočinek. :) Přes prázdniny jsem tu navíc moc nebyla....spousta cestování, práce atd.

Nicméně DOST VÝMLUV!! Se začátkem září (doufám) opět najedu na normální režim, takže se můžete těšit na spousty nových článků, nápadů i inspirací.

Již mám nápady na několik dalších blog postu - například taková DIY rozhodně nebude chybět :)
Pracuji teď také na velice vrušující věci, o které vám zatím bohužel nic neprozradím. Do konce roku by jste však měli vědět vše :)

V závěru mám (jak jste si jistě všimli) velké vize (chci se vám věnovat), tak snad je všechny uskutečním.
A vy v tom můžete hodně pomoc!!
Pokud máte nějaké nápady, připomínky nebo potřebujete s něčím poradit nebojte se mě kontaktovat. E-MAIL: maredifragole@gmail.com

Lépe mě poznejte, sledujte mě na sociálních sítích (vše najdete v menu).

To je z mé strany vše.
Mějte se krásně.
*Des