Velká GIWEAVAY >> ZDE

Srpen 2014

DIY T-shirt ✂️📌👚

27. srpna 2014 v 20:30 | *Des |  Tipy/Triky
Návrat do školy už se nebezpečně blíží a snad každý chce po prázdninách první den na všechny zapůsobit (já teda ano!!). No jak lépe okouzlit spolužáky než novým důmyslným topem?? :)

Pojďme se kouknout na způsob, jak udělat z neforemného velkého trika zbrusu nový a vypasovaný kousek do vašeho šatníku...#2 Pictures inspiration

17. srpna 2014 v 20:30 | *Des |  Ostatní články

Fashion inspiration

Každý potřebuje nějakou tu inspiraci, však?
I ti nejznámnější návrháři se musí něčím inspirovat, že?
U mě osobně (jak jste si očividně všimli:D) jsou takovou inspirací především všelijaké obrázky na sociálních sítích. A jak je to u vás?


Gardaland // photos

11. srpna 2014 v 20:59 | *Des |  Diary
Přemýšlím o dalším článku a v tom mě napadne: "Outfit do Gardalandu vám ukážu, ale fotky z toho neuvěřitelného dobrodružství ne?" A i když je to už nějaká ta chvíle zpátky, přišlo mi to jako dobrý nápad :)


Hned u vchodu nás uvítalo roztomilé autíčko. Trošku mi připomíná Brouka z disneyovského filmu Můj auťák Brouk, vám ne?

MAC lipstick

3. srpna 2014 v 20:30 | *Des |  Beauty

K narozeninám jsem (od svých nejlepších kamarádek) dostala rtěnku od značky M.A.C.
Řekla jsem si tedy, že vám ji zrecenzuji. Už jen proto, že tato značka nepatří k nejlevnějším, je tedy dobré si na ni udělat názor (kvalita atd.) před tím, než si ji koupíme.


Moje rtěnka je v odstínu PEACH BLOSSOM, což bych popsala jako takovou krásně růžovou barvu.Na rtech vypadá opravdu přirozeně, není to žádný velký kontrast. Vhodná jak na běžné nošení, tak i na slavnostnější příležitosti.

Řadí se mezi rtěnky typu cream sheen, což je velká výhoda, protože je krémová (překvapivě :D) >> Na rtech hezky drží a nesmívá se tak rychle!

Není to teda nějaký vyživující zázrak, ale to od rtěnky ani nemůžeme čekat. Na druhou stranu rty vůbec nevysušuje! Při nošení celkově působí velice hezky (pocitově). Možná také kvůli jemné vůni a chuti, kterou jsem zmiňovala již v předchozím článku v porovnání s lip butter(em) od ASTOR.

V závěru musím být pouze pozitivní. Produkt mě nadchl a splnil veškerá má očekávání. Vřele doporučuji a dejte mi vědět, jaký máte názor na značku M.A.C. a její produkty vy. :)
Follow me on:
Instagram: Mare_di_fragole
Facebook: Mare di fragole
E-mail: maredifragole@gmail.com
Bloglovin: Follow on Bloglovin

Mějte se krásně.
*Des