Velká GIWEAVAY >> ZDE

Červenec 2014

DIY Notebooks 📒📝✂️📌

31. července 2014 v 20:30 | *Des |  Tipy/Triky
Já vím, já vím - je teprve polovina prázdnin a už blázním!
Kdo by se staral o školní potřeby, když je to až za tak dlouho?
No, já ano, sice nevím, co mě to popadlo, ale tento rok jsem se rozhodla, že už nechci nosit ty hnusné, neoriginální sešity! Má je každý a přiznejme si, opravdu nikoho nevytrhnou.
Naštěstí je tu lehká cesta, jak si sešit předělat k obrazu svému.

Pojďme na to!
Prvně ze všeho je důležité, navrhnout si koláž, která vám perfektně sedne. Každý má jiný styl, a proto se rozhodujte opravdu podle sebe. Nenechte si do toho mluvit. Koneckonců, vy se na to budete celý rok dívat :D Ale ovšem chápu, že jsou koláže hodně náročné na čas, a proto vám sem mohu dát pár mých. Třeba se vám budou líbit :)

Nakonec si obrázek vytiskněme.

A teď už k samotnému procesu!!


Budeme potřebovat:
*NÚŽKY
*LEPIDLO + ŠTĚTEC
* Obyčejný SEŠIT
*ČTVRTU
*KOLÁŽ (nebo jakýkoliv obázek, který následně na sešit nalepíme)

#1


Vrstvu lepidla naneseme na čistě bílou čtvrtku tak, abychom žádný kousek nevynechali.

#2


Následně čtvrtku nalepíme na koupený sešit a přitlačíme! Je doopravdy důležité čtvrtku dobře přilepit/přitlačit, proto si s tím dejme klidně i několika-minutovou práci :)

#3


Jakmile čtvrtka zaschne,"nalepidlujeme ji" (ano, vážně jsem nenašla jiné slovo:D) z druhé strany, aby nám držel (už konečný) obrázek/koláž, který na něj přilepíme.

#4


PŘITLAČUJEM, PŘITLAČUJEM A PŘITLAČUJEM!!!

#5


Tento krok je víceménně na vás. Já samozřejmě vřele doporučuji - Zatížit sešit těžkými knihami (nejlépe přes noc) pomůže všechno krásně zafixovat.


A máme hotovo! Krásné, originální, ale hlavně rychlé sešity jsou na světě!! Hurray...!

Follow me on:
INSTAGRAM: Mare_di_fragole
FACEBOOK: Mare di fragole
E-MAIL: maredifragole@gmail.com
BLOGLOVIN:Follow on Bloglovin
Mějte se krásně.
*Des

Croatia 2014 // photodiary

27. července 2014 v 20:30 | *Des |  Diary

V první řadě se vám všem musím omluvit za mou neaktivitu v posledním týdnu.
No samozřejmě že mám výmluvu :D >>> Byla jsem v Chorvatsku, i když to není až tak výmluva jako spíš námět na můj dnešní článek.
Rozhodla jsem se, že se s vámi o krásy přímořského státu ráda podělím :) Pojďme na to :)


Výhled jsme měli krásný. Celé historické centrum nám leželo doslova u nohou. Je až úžasné jak starobylý nádech městečko mělo.


Swimsuit mania

19. července 2014 v 19:06 | *Des |  My collection
Již dlouho jsem nic nepřidala do rubriky "My collection" (jsem to ale hříšník :D) a to mě dovedlo k závěru, že bych samozřejmě měla. Proto se tedy dnes, po dlouhé době, rozšiřuje tato rubrika o další článek.

Je léto, co jiného by mě napadlo, když nakreslit nějaké typy plavek. :D

Které jsou vaše oblíbené? Za mě jsou to jednoznačně ty pod číslem jedna :)

Mějte se krásně a nezapomeňte na anketu.
*Des

ASTOR Lip butter

16. července 2014 v 8:30 | *Des |  Beauty
S celým tématem lip butterů mě původně seznámila kamarádka a to docela náhodou. Narazily jsme na ně totiž v drogerii. No a já samozřejmě, jako úplný neznalec, nevěděla, co to "máslo na rty" vlastně je.

Přiznám se, stálo to hodně úsilý, abych pochopila celou tu zapeklitou věcičku, ale povedlo se a jsem nemsírně ráda! Hned jsem si musela jeden koupit.

Takže vám představuji lip butter v odstínu 010 - Pink lady od ASTORU.


Chtěla bych vám toho o produktu tolik říct, že si to raději rozdělím do několika bodů:

Balení

Baleni je určitě moc krásné. Každý odstín má svojí jedinečnou barvu, ačkoliv nápis a spodní "otáčecí" část zůstávají stejné - zlaté, což působí luxusně a navíc se zlatá hodí opravdu ke každému z nabízených odstínů. Myslím, že produkt představuje jak skvělého pomocníka, tak i vkusný doplněk vaší kabelky.

Konzistence

Jeden z hlavních důvodů proč si oblíbit lip buttery! Mají úžasnou konzistenci! Nejsou vůbec tak tekuté jako lesky, avšak tekutější než běžné rtěnky. Proto vaše rty zároveň hydratuje, zjemní i krásně obarví :)
Navíc vám přijde, jakoby jste na sobě žádnou rtěnku ani neměli. Ano, až tak! V celkovém výsledku se pak "máslo" leskne.

Příchuť/vůně

Ó můj bože. Dám ruku do ohně za to, že jsem na svých rtech neměla nikdy nic s podobnou příchutí! Vůbec to nedokážu popsat, možná jako nějakou kombinaci marcipánu a marshmallow? Rozhodně je to sladká vůně, krásně jemná. Jediné přirovnání mě napadá asi tak ke rtěnkám od značky M.A.C., nýbrž v mnohem větší intenzitě. Mohu zaručeně říct, že tento produkt mi vždy udělá hezčí den!


Ani s cenou to není nikterak hrozné. Svůj kousek mám už dlouho, a tak bych vám nechtěla lhát, přesnou cenu si samozřejmě nepamatuji. Avšak ASTOR není příliš drahá značka, najdete ho především v drogériích, takže pokud jste zvědaví, určitě to omrkněte. I ve vaší drogerii ho určitě mají :) Vřele doporučuji.


Mějte se krásně.
*Des

Klobouky na několik způsobů

12. července 2014 v 19:24 | *Des |  Fashion
Klobouky, klobouky, klobouky. Skvělé doplňky ke každému outfitu. Existuje jich spousta druhů, tak si pojďme některé z nich ukázat.

Smyslné


Velké a velice šik klobouky jsou teď opravdu v módě. Zvýrazňují naši ženskost a sexapeal! Každá z nás by se v něm měla cítit jako bohyně pozornosti. Nikdo z vás totiž oči neodtrhne.

Ležérní


Nevíte co na sebe, ale chcete něco nenáročného? Myslím, že je nad slunce jasné, jaký klobouk zvolíte - Jednoduchý slamák odvede svou práci dokonale!
Ten má ale i většina z nás v šatníku. Nevidím proto problém v dostupnosti :)


Dobrodružné


Mít klobouk jako Indiana Jonas? Pro někoho výstřednost, pro jiného splněný sen. Avšak v dnešní době už by se nikdo nedivil, kdybychom někoho v takovém modelu potkali někde ve městě. Možná by ale bylo lepší, schovat si ho na nějaký dobrodružný výlet s přáteli či rodinou. Tam skvěle zapadne a vsadím se s vámi, že si ho od vás bude chtít nemálo přátel půjčit.


Extravagantní


Takovéto extravagantní modely patří spíše do noblesnější společnosti. U nás je můžeme zahlédnout například na koňských dostizích. Dámy je zde tvarují do nejrůznějších kreací :)


Módní


Módní trendy se stále mění. Mít pokrývku hlavy podle nejnovějších trendů proto není vůbec lehké. I když nějaké dámy to baví. Před nimi tedy smekám! Mají mojí úctu :)

Co vy? Nosíte klobouky? A jaké?
Chtěli by jste vidět HAUL?
Můj instagram: Mare_di_fagole

Mějte se krásně.
*Des

💓 Favourite bloggers // part 2 💓

8. července 2014 v 20:12 | *Des |  Tipy/Triky
A další "parta" blogerů je tady! Pojďme se na ně rychle podívat:


Le Blog de Betty
Francouzky jsou pro jejich skvělý vkus světoznámě vyhlášené :) Není proto hezké, brát inspirace rovnou od jedné z nich? Ano, autorka tohoto blogu je francouzka a ikdyž francouzština není tak rozšířený jazyk, Betty si s tím hlavu neláme, svůj blog píše v rodném jazyce.
Co můžu potvrdit, to je neskutečná fantazie a stále čerstvé nápady této slečny. No opravdu, focení v extrémnimch podmínkách je pro ni běžným zpestřením dne.
Pravdou je, že na tomto blogu člověk nikdy neví, na co narazí. Může pouze tipovat, ačkoliv si nemyslím, že nemá sebemenší šanci to uhodnout :)

http://leblogdebetty.com

We Heart Fashion

Aby toho nebylo dost, tento blog má rovnou dvě autorky! Jsou jimi temperamentní sestry (tuším) z Nizozemska, které zbožňují téma "fashion and beauty". Jedna ze sester je módní návrhářka, která se s námi dělí o různé módní trendy. Ta druhá je naopak modelkou, co na blogu týdně sdíli svůj deníček a poznatky z mnohdy strasriplnného světa modellingu. Jo a abych nezapomněla, autorky prodávají i svoje vlastní oblečení :)

http://we-heart-fashion.com


Pinky CupcakeNakonec se přesuneme ke dvoum posledním blogům. Těmi jsou samozřejmě ty naše české.

Pinky Cupcake vznikl zhruba před 6 měsíci. Ve své správě ho má tajuplná slečna *W. Svým čtenářkám radí ohledně módy ale prioritou je jí krása. Pokud si tedy nevíte rady s volbou správných plavek, odstínu rtěnky či jste zvědavé, jaké trendy jsou teď v kurzu, určitě se koukněte, co vám poradí tato charizmatická slečna.

http://pinkycupcake.blog.czRich life
Začínající, ale již teď pestrá stránka o životním stylu, cestování a věcech z běžného života. Typy na výlety či zdravá strava a cvičení jsou autorčiným šálkem kávy. Z článků lze poznat, že těmto tématům skutečně rozumí. Pokud jste zainteresovaní do podobných témat, Chriss se dozajista stane vaší nejlepší přítelkyní.


http://richlife.blog.cz

Já už půjdu po svém a vy se mějte krásně :)
*Des

💓 Favourite bloggers // part 1 💓

5. července 2014 v 9:00 | *Des |  Tipy/Triky
Takovéto typy článků čtu na ostatních blocích asi nejraději. Objevuji tak totiž spousty nových blogů a blogerek. Co víc - Vím, že se mi budou líbit, protože jsou osvědčené právě vámi. Za to vám samozřejmě děkuji :)
Ani nevíte, kolik jsem podobných článků za toho skoro půl roku (,co mám blog) pročetla.

Pročetla jsem jich hodně, a tak jsem si také stihla najít nějaké své oblíbenkyně! Ať už české nebo zahraniční. Naneštěstí je jich poměrně dost, proto jsem téma rozložila do více částí. Začneme dvěmi dámami:

Queen of Jet lags


Převážně blog o módě psaný okouzlující slečnou Noor, která často cestuje (, také proto najdeme v názvu "Jet lags", což v překladu znamená něco jako nemoc z časového posunu). Díky tomu má blogerka skvělý přehled o světové módní scéně doplněný o kousek její osobnosti. Skvělý je i fakt, že nám Noor dává v mnoha článcích rady, jak vychytat náš vlastní blog.
Troufám si tedy říct, že se (v současné době) jedná o můj snad nejoblíbenější zahraniční blog psaný v angličtině :)
www.queenofjetlags.com

the Blonde SaladOpět blog o módě. Autorka, italka Chiara, je skutečnou znalkyní. To lze poznat především z jejích fotografií. The Blonde Salad představuje stránku plnou (můj oblíbený výraz:) "outfits ideas". Najdeme zde spousty fotografií, na kterých Chiara pózuje a presentuje nám tak poslední výkřiky módy. Na své si zde přijde snad skoro každý :)
No a není žádným tajemstvím, že blogerka má i svou vlastní knihu. Zatím tedy v jejím rodném jazyce - italštině, ale to se, podle mého, může brzy změnit. Kniha je doslova "přeplněná" okouzlujícími denními snímky autorky, vždy s malým (a milým) popiskem.
CENA: £15.22 (Tištěná, cena se u různých prodejců může lišit) £5.69 (v elektronické podobě), http://www.theblondesalad.com

Pokračování příště...
Mějte se krásně.
*Des

Aplication full of fashion

2. července 2014 v 9:38 | *Des |  Tipy/Triky
Doufám, že máte rády módu alespoň stejně tak jako já. A pokud ano, určitě vám nejsou cizí i různé módní aplikace či hry. Existuje jich hodně. A tím myslím H-O-D-N-Ě. Nebudu vám dělat nějaké pořadí dobrých aplikací, nýbrž vám ukážu jenom jednu, která za to stojí!

Jde o aplikaci plnou nejnovějších módních výstřelků od světoznámých návrhářů.
No opravdu, v COVET fashion najdete skutečné návrhy (jenom trošku zkreslené). Skvělé, ne? Mě osobně se to strašně líbí.
Představte si, že se vám líbí nějaký kousek, ale je příliš drahý. Teď si ho můžete stáhnout do vaší hry, kde vám bude dělat (stejně takovou) radost.


Na výběr je široká škála návrhářů či značek. Toto je pouze nepatrný zlomek z nich.:
Svou postavu ve hře oblékáte a účastníte se soutěží proti ostatním hráčkám. Ty jsou skvělým způsobem, jak si vydělat peníze nebo diamanty.:

A konečně, oblečení je tu "kupa" :D
Malá ukázka:

_Doufám, že vás hra alespoň trochu zaujala :) _
_Pokud ano, dejte vědět :)_
_Hra je dostupná v app storu, ale nejsem si jistá, jak je to s Androidem. To už budete muset vyzkoušet sami._
Moc se omlouvám, že článek vyšel později než normálně.

Mějte se krásně a všechny dotazy směřujte na můj e-mail maredifragole@gmail.com.
*Des