Velká GIWEAVAY >> ZDE

Destination of life // Rozhovor

5. května 2014 v 18:00 | *Des |  Rozhovory
Již po předchozím rozhovoru jsem měla takový menší nápad nebo spíš ideu. Chtěla bych pro vás začít "zpovídat" jednotlivé blogerky či blogery, protože doufám, že snad nejenom já mám své oblíbené blogy, o jejichž autorech bych se ráda něco dozvěděla.:)

Začala jsem s fashion/beauty blogerkou Mary a dnes pokračuji v podobném duchu s ohromnou lifestyle blogerkou a úžasnou autorkou blogu DESTINATION OF LIFE.

Jdeme na to:

1) Tato otázka se dá pokládat za jednu ze základních, ale myslím si, že právě to nás nejvíc zajímá. Takže, co tě přimělo založit si blog?
Založila jsem si blog hlavně proto, abych ke zdravému životnímu stylu namotivovala další a další, dokázala všem, že to přináší nejen výsledky ale také spokojenost. Ukázala, že sny se dají splnit, postava vytvarovat, zhubnout, vyrýsovat ale hlavně to brát jako radost. Mnoho lidí si totiž myslí, že zdravé stravování není chutné. Ale já se můžu přiznat, že bych se už ke svému nezdravému stravování nikdy nevrátila. Otevřela se mi brána do nového světa plného spoustou zajímavých a nových jídel, spoustou nových chutí… A můžu s jistotou říct, že na každé jídlo, které je zdravé, se těším daleko víc, než na přesmažené hranolky a rádoby kuřecí z KFC. A razím heslo: Všechno jde, když se chce!

2) Bereš teď blog jako povinnost nebo spíš zábavu?
Blog beru rozhodně jako zábavu. A ikdyž se na mém blogu přes den ukáže jen pár lidí, moc si toho cením a ještě větší radost mám z toho, že to někomu opravdu pomůže a že se mé rady někomu hodí.


3) Tvé články jsou rozhodně pestrobarevné. Radíš nám hned v několika oblastech. Ať už se jedná o zdravé stravování nebo správné cvičení. Dá se říct, že se ti o nějaké z těchto dvou věcí píše lépe?
Děkuji, snažím se psát o obojí, protože to ke zdravému životnímu stylu patří. A bohužel neplatí, že jakékoliv cvičení nám přinese výsledky, které očekáváme. Záleží na spoustě faktorech. A mezi hlavní faktor patří zdravé stravování, kterému se věnuji o něco více a o kterém toho vím podstatně víc. V oblasti cvičení se stále dovzdělávám, pořád je se co učit, to samozřejmě i ve stravování. Ale pomocí správného jídelníčku se dá dosáhnout opravdu velkých výsledků, a posilování tomu jen napomáhá.


4) Již teď svým blogem motivuješ čtenáře. Chtěla by jsi se tedy v budoucnu věnovat tomu pravému "mentorování"? Stát se osobní trenérkou nebo třeba výživovou poradkyní?
To je zajímavá otázka, kterou si kladu každý den. O obou přemýšlím, a přiznám se, že být výživovou poradkyní je tak trochu moje přání a v budoucnu bych se tomu chtěla věnovat o něco víc.


5) A když už jsme u toho. Jak dlouho se zabýváš zdravým životním stylem?
Zdravým životním stylem se zabývám nejvíce od začátku roku 2014. Ale už dávno předtím byly už nějaké pokusy. Snažila jsem držet různé "diety", ale pořád jsem se nestravovala tak zdravě, jako například nyní. Ale s cvičením jsem začala už o dost dřív. Dá se říct od roku 2010..Odcvičila jsem všechny cvičební plány s Jillian, zkoušela cvičit podle videí na youtube a až začátkem tohoto roku jsem objevila kouzlo těžkých vah a tvrdého tréninku se zdravým stravováním.


6) Máš nějaký tajný sen, který by se skrz blog dal splnit?
Skrze blog se mi už jedno přání plní. Občas mi nějaká slečna napíše o radu, chce pomoct s jídelníčkem, s cvičením… Tohle mi můj blog vlastně pořád plní, dělá mi to radost, když vidím výsledky nejen na sobě ale také na lidech, kterým jsem poradila. To je obrovská motivace!


7) Chceš něco vzkázat čtenářům?
Chtěla bych všem vzkázat, že cvičení a zdravé stravování není dřina, není to povinnost, je to zábava! Děkuji všem za přečtení a hlavně děkuji autorce tohoto blogu za rozhovor a těším se na všechny čtenáře!


www.destination-of-life.blog.cz


Chcete vyzpovídat konkrétní blogerku? Nebojte se a dejte mi vědět.


Moc děkuji za rozhovor této úžasné blogerce a mějte se krásně.
*Des
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elle Elle | Web | 6. května 2014 v 15:14 | Reagovat

Podle odpovědí je to hodně milá holčina, a má krásný blog :)
mám ráda rozhovory, protože to o člověku hodně vypoví

2 maredifragole maredifragole | E-mail | Web | 11. května 2014 v 14:48 | Reagovat

[1]:  Elissa je velice milá i ochotná. Blog má úžasný - Ať už se jedná o design nebo rady a typy, které na jejím blogu najdeme! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama