Velká GIWEAVAY >> ZDE

Květen 2014

Trip to Chicago

29. května 2014 v 17:32 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
And from Europe we're moving to America.
Chicago is here and with it there is a suitable dress.
Z Evropy se pomalu přesouváme do západnějších měst.
A to rovnou do Chicaga, mešta plného krásy, hudby a hvězd.


As a model you can see Debbie Ryan (love her) wearing Abercrombie & Fitch clothes. I love these shorts in combination with the sweatshirt. That looks awesome and it's even more awesome when you wear it in Chicago. The city of music, beauty and stars! This outfit is perfect for colder mornings when you have brunch somewhere in the city, couse it's not that complicated. You're ready literally in a second! Oh, don't forget to put on some cute sandals...

Modelkou nám stojí krásná Debbie Ryan, která presentuje oblečení z dílny Abercrombie & Fitch.
Já naprosto miluji kombinaci tohoto outfitu. Ty šortky se svetrem vypadají opravdu skvěle, ale ještě lépe, když si je obléknete v Chicagu!
Perfektní na chladnější rána. Když si chcete ve městě vychutnat skvělou snídani. Není to totiž vůbec složitá kombinace - Jste oblečené doslova za vteřinu a to i s krásnými sandálkami.

Mějte se krásně,
See you <3
*Des

Gardaland // outfit idea

26. května 2014 v 20:46 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
I've spent an incredible time in Gardaland - The world's 5. biggest amusement park. I can't even describe it.. It was so amazing - like completely different world (almost like a fairytale).
You can find roller coasters, but also some cute thigs ( just look up - cutiest house ever) there. Like everything you want and need is there!

However,the main point of this article is fashion (my outfit) :
* It was a little cold in the morning so I decided to put on a top with my favourite sweatshirt. You have no idea how uncomfortable is sweating in hot clothes. Well, the sweatshirt is perfect - You can take it off whenever you want!
Let's move to the bottoms >> I chose leggins and shorts. I had black ones but you can go with every color you want - like it's almost summer (the most colorfull season of the year)!
And here it is, my handbag! OMG how can I describe it! I love it, like literally it is the most important part of outfit. This one is small, that's perfect, couse you'll have to take your stuff off when you're on the atraction. So, bigger bag >> bigger problem!
I completed my outfit with sneakers (you can't see them), becouse they're comfortable to wear.


Nechtěla bych si vymýšlet, ale jsou to zhruba 2 týdny, kdy jsem navštívila (5. největší světový) zábavní park Gardaland.

Byl to naprosto nezapomenutelný zážitek, o který jsem se s vámi chtěla podělit. Opravdu se nacházíte v úplně jiném světě. Prostě jako v pohádce.
Celý park je členěn do několika částí (dobrodružné, pohádkové, sci-fi atd.), zkrátka si zde vybere každý!
Já se musím přiznat, že jsem se našla spíš v té pohádkové sekci (nedokážu odolat tomu zpracování - STRAŠNĚ ROZTOMILÉ), ale ani kdejaká horská dráha mi nebyla cizí :)

Teď již k tomu hlavnímu! Jelikož je můj blog zaměřený hlavně na módu. Nemohla jsem jinak než vám ukázat nápad na jednoduchý outfit.

* Když jsme ráno vyráželi, nebylo ještě takové horko, nýbrž během dne se udělalo. Proto volím tílko/tričko a na něj mikinu/svetr. Hlavní je, že svetr můžete vždy odložit. Ani netušíte, jak je nepříjemné se v něm potit. Spodní část outfitu tvoří kraťásky a legíny. Na obrázku jsou čistě černé, ale vy se rozhodně nemusíte bát barev! Je přeci léto...:)
Již se přesouváme ke kabelce - prakticky nejdůležitější části outfitu! Nemá cenu brát si tašku obřích rozměrů. U většiny atrakcí ji stejně budete muset odložit, a tak by představovala jenom problémy. Postačí tedy menší, lehká kabelčička - jen na nejdůležitější věci :)
No a nakonec tu máme boty, u kterých bych rozhodně neváhala a sáhla po teniskách či polobotkách. Nevím jak vy, ale já bych se nechtěla celý den trápit v podpadcích.


_Gardaland se nachází v Itálii._
_Outfit jsem nestihla nafotit na místě, musela jsem ho dofocovat._
_shorts - Calzedonie, sweatshirt - Esther, perfume - Guess, handbag - Valentino handbags_

Máte rádi zábavmí parky?
Mějte se krásně.
LOVE,
*Des

EOS // lip balm

22. května 2014 v 18:30 | *Des |  Beauty
Nevím, jestli to přijde jenom mně, ale poslední dobou se na internetu (hlavně pak sociálních sítích) šíří snad kvadriliony fotek EOS balzámů. Propagují je známé celebrity, youtuberky i blogerky. Balzámy uchvátily prostě každého. Rozhodla jsem se tedy, že sama nějaký vyzkouším, abych se přesvědčila o jeho kvalitě. Tím hlavním důvodem také byly blízké narozeniny mé kamarádky, které jsem chtěla balzám darovat...:)

Vybrala jsem si příchuť SUMMER FRUIT (balzám v červeném obalu). Kamarádce jsem darovala příchuť STRAWBERRY SORBET (růžový obal).


* EOSů jsem pořídila víc, pro přátele a rodinu :)

HODNOCENÍ:

PRO:
~ Příchuť, Vůně (Značka EOS, Evolution of smooth, nabízí opravdu širokou škálu příchutí, které jsou opravdu úžasné! Musím se přiznat, že jsem snad zatím lepší balzám na rty neochutnala (No kdo z nás to nedělá, že? :D).)
~ Balení (I když se něco takového může zdát velice povrchní. Já si stojím za tím, že je to to nejkrásnější balení, co jsem kdy viděla. Určitě nikoho nenechá chladným.)
~ Výdrž 01(Udivilo mě to, ale balzám na rtech opravdu vydrží. Mohu jenom odhadovat, nikdy jsem to neměřila nebo tak, ale myslím si, že dobrých 70 minut skutečně zvládne, což je skvělý čas.)
~ Výdrž 02 (Sice nemám balzám ještě takovou dobu, ale již teď mohu zhodnotit jeho "nevyčerpatelnost". Používám ho hodně často (znáte to, nová věc :D) a žádný úbytek jsem nezaregistrovala.)

PROTI:
~ Cena (Ano, opravdu. Zřejmě nejdůležitější faktor musím dát do záporu. Cena jednoho balzámu se pohybuje nad 200 Kč,- (,záleží na obchodu).)
~ Dostupnost (Ačkoliv se to tak nemusí jevit, v ČR se dá značka EOS považovat ještě za málo známou, a proto nenajdete mnoho (internetových) obchodů, kde je prodávají.)


_ Celkově jsem s produktem moc spokojená. I napříč vysoké ceně zastávám názor, že se vyplatí. Lepší balzám jsem nikdy nevyzkoušela! Vřele doporučuji :) _

_ Nakupovala jsem přes eBay. _

A co vy? Máte zkušenosti s touto značkou? Nebo jste o ní slyšely a chcete ji vyzkoušet?

Doufám, že jsem vám alespoň trochu pomohla v (budoucím) rozhodování.

Mějte se krásně.
*Des
Trip to Vienna

18. května 2014 v 15:07 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
V duchu evropských měst se ještě chvíli poneseme, a proto jsem si na dnešek připravila článek o výletě do Vídně. No kdopak by nechtěl navštívit naše sousedy?

Alespoň já mám slovo Vídeň spojené s krásnými vánočními trhy, ale právě proto bych se raději zaměřila na letní období...V zimě jde móda přeci jenom stranou, když jsou všichni "nabalení" v ohromných bundách (hlavně aby jim bylo teplo).


Na jaře, v létě či na podzim. Podobný outfit můžete s menšími ůpravami nosit skoro pořád!
Základem jsou legíny s ladící sukénkou. Skvělý je fakt, že jdou použít jak tenké tak tlustší legíny. To dává outfitu tu pravou tvárnost. Abych neodbýhala od tématu: Mít při ruce svetr se vždy hodí a ani ve Vídni toho nebudete litovat! Navíc se k (pletenému) svetru neskutečně hodí výrazné šperky, které působí opravdu luxusně (i když zrovna nejsou).
Kabelku volte opět crossbody, popřípadě takovou, na kterou jde připnout dlouhé ucho.
Boty ponechte jednoduché jednobarevné. Váš výrazný náhrdelník bude přitahovat dostatek pozornosti :)

P.S. Kabelka vpravo nahoře patří do mé sbírky >> nemohla jsem si pomoct, musela jsem vám to sdělit :D

Obrázky najdete:

Mějte se krásně.
*Des

Trip to Paris

14. května 2014 v 18:00 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
A hned tu máme další evropské velkoměsto - Paříž. Město romantiky, skvostu a luxusních butiků. Přesně to pravé místo, kde ukázat ty nejlepší kousky z vašeho šatníku! No kdo by váhal? Pojďme na to...


Paříž volá, tak honem nazout naše oblíbené botky a vyrazit do ulic! Dobře, takto to asi nefunguje, avšak když se rozhodnete hlavní město Francie přeci jenom navštívit, buďte více než obezřetné při vybírání správného outfitu. Já sama jsem zastánkyní menších kufrů (což automaticky znamená i méně oblečení), ale teď bych dozajista zvolila nějaký větší kousek. Neváhejte a vezměte si s sebou více než jeden pár bot >> Jedny na ťapkání po památkách a druhé na (vznešené) večerní procházky potemnělým městem. No koneckonců proč si nevzít i třetí na jó noblesní místa (restaurace, plesy atd.), to už možná přeháním :D. Nicméně krémová (vlastně jakákoli, především světlá) sukýnka jistí celý váš pobyt, ať je jak chce dlouhý. Nenacházíte se sice v tom nejteplejším kraji, ale zima vám určitě nebude.

K ní perfektně padne menší (opět) croosbody světlá kabelka. Dbejte na potřebnou velikost, nenoste zbytečně těžké tašky.:) Outfit nakonec můžete ozvláštnit sadou prstýnků či výraznou rtěnkou!

to je ode mně vše. Máte nápady/ požadavky na další významná města?
Určitě mi dejte vědět do komentářů nebo na e-mail (maredifragole@gmail.com), budu se těšit.:)

Mějte se krásně.
*Des

Móda pro pejsky

12. května 2014 v 20:00 | *Des |  Fashion
Můj blog a blog www.pinkycupcake.blog.cz se účastníme soutěže.Jedná se o psí módu.
Tak jdeme na to:Móda není rozhodně jenom pro nás, nýbrž i pro naše čtyřnohé mazlíčky. Můžeme je oblékat jak jen se nám zlíbí.

A jak svého mazlíčka "vymódit"?

Trip to Rome

9. května 2014 v 18:00 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
Jak už to tak vypadá, květen přichází spolu se změnami u mě na blogu. Přidala jsem novou rubriku a teď bych chtěla uskutečnit ještě další svůj "skvělý" nápad.

Cestování je moje vášeň, a proto jsem se rozhodla vytvořit pár outfitů, které můžete zužitkovat třeba při návštěvě zahraničních měst. No která z nás si vždy nestýská, že si mohla zabalit lépe nebo dokonce vhodněji. Tento problém asi s největší pravděpodobností nevyřeším, ale pokusím se vám alespoň trochu poradit.

Prvním zahraničním (evropským) městem je Řím. Možná mi neuvěříte, ale tu atmosféru ani nedokážu popsat slovy. Teplo, všude kolem památky, krásné úzoučké uličky, ale i rušné hlavní třídy. Toto město představuje opravdový evropský skvost. Ráj fotografů, umělců i fashion nadšenců. Jak se říká: ,,Všechny cesty vedou do Říma!"


Ve slunné Itálii bývá, zejména v létě, horko. Proto bych být vámi volila nějaký lehčí outfit. Třeba taková sukýnka nebo kraťásky...:) Kabelku spíš menší, nějakou typu crossbody, víme jak to ve velkých městech chodí! Ani se nenadáte a kabelka je pryč, navíc s sebou nepotřebujete tahat velký kolos, že? No a samozřejmě nezapomeňte na sulneční brýle, ne v málo situacích za ně budete děkovat.:) Tak a teď už si jen koupit zmrzlinu a zajít do Colosea.!

Obrázky najdete:
* http://weheartit.com/Ajlaa_L

Mějte se krásně.
*Des

Oblečení,které nás charakterizuje

7. května 2014 v 17:14 | *Des |  Články na TT
Každá disneyho princezna má své charakteristické oblečení/svůj styl.
Ale jak je to u vás...? Jsou nějaké "kousky" ve vašem šatníku,co k vám prostě neodmyslitelně patří..?


Destination of life // Rozhovor

5. května 2014 v 18:00 | *Des |  Rozhovory
Již po předchozím rozhovoru jsem měla takový menší nápad nebo spíš ideu. Chtěla bych pro vás začít "zpovídat" jednotlivé blogerky či blogery, protože doufám, že snad nejenom já mám své oblíbené blogy, o jejichž autorech bych se ráda něco dozvěděla.:)

Začala jsem s fashion/beauty blogerkou Mary a dnes pokračuji v podobném duchu s ohromnou lifestyle blogerkou a úžasnou autorkou blogu DESTINATION OF LIFE.

Jdeme na to:

1) Tato otázka se dá pokládat za jednu ze základních, ale myslím si, že právě to nás nejvíc zajímá. Takže, co tě přimělo založit si blog?
Založila jsem si blog hlavně proto, abych ke zdravému životnímu stylu namotivovala další a další, dokázala všem, že to přináší nejen výsledky ale také spokojenost. Ukázala, že sny se dají splnit, postava vytvarovat, zhubnout, vyrýsovat ale hlavně to brát jako radost. Mnoho lidí si totiž myslí, že zdravé stravování není chutné. Ale já se můžu přiznat, že bych se už ke svému nezdravému stravování nikdy nevrátila. Otevřela se mi brána do nového světa plného spoustou zajímavých a nových jídel, spoustou nových chutí… A můžu s jistotou říct, že na každé jídlo, které je zdravé, se těším daleko víc, než na přesmažené hranolky a rádoby kuřecí z KFC. A razím heslo: Všechno jde, když se chce!

2) Bereš teď blog jako povinnost nebo spíš zábavu?
Blog beru rozhodně jako zábavu. A ikdyž se na mém blogu přes den ukáže jen pár lidí, moc si toho cením a ještě větší radost mám z toho, že to někomu opravdu pomůže a že se mé rady někomu hodí.


3) Tvé články jsou rozhodně pestrobarevné. Radíš nám hned v několika oblastech. Ať už se jedná o zdravé stravování nebo správné cvičení. Dá se říct, že se ti o nějaké z těchto dvou věcí píše lépe?
Děkuji, snažím se psát o obojí, protože to ke zdravému životnímu stylu patří. A bohužel neplatí, že jakékoliv cvičení nám přinese výsledky, které očekáváme. Záleží na spoustě faktorech. A mezi hlavní faktor patří zdravé stravování, kterému se věnuji o něco více a o kterém toho vím podstatně víc. V oblasti cvičení se stále dovzdělávám, pořád je se co učit, to samozřejmě i ve stravování. Ale pomocí správného jídelníčku se dá dosáhnout opravdu velkých výsledků, a posilování tomu jen napomáhá.


4) Již teď svým blogem motivuješ čtenáře. Chtěla by jsi se tedy v budoucnu věnovat tomu pravému "mentorování"? Stát se osobní trenérkou nebo třeba výživovou poradkyní?
To je zajímavá otázka, kterou si kladu každý den. O obou přemýšlím, a přiznám se, že být výživovou poradkyní je tak trochu moje přání a v budoucnu bych se tomu chtěla věnovat o něco víc.


5) A když už jsme u toho. Jak dlouho se zabýváš zdravým životním stylem?
Zdravým životním stylem se zabývám nejvíce od začátku roku 2014. Ale už dávno předtím byly už nějaké pokusy. Snažila jsem držet různé "diety", ale pořád jsem se nestravovala tak zdravě, jako například nyní. Ale s cvičením jsem začala už o dost dřív. Dá se říct od roku 2010..Odcvičila jsem všechny cvičební plány s Jillian, zkoušela cvičit podle videí na youtube a až začátkem tohoto roku jsem objevila kouzlo těžkých vah a tvrdého tréninku se zdravým stravováním.


6) Máš nějaký tajný sen, který by se skrz blog dal splnit?
Skrze blog se mi už jedno přání plní. Občas mi nějaká slečna napíše o radu, chce pomoct s jídelníčkem, s cvičením… Tohle mi můj blog vlastně pořád plní, dělá mi to radost, když vidím výsledky nejen na sobě ale také na lidech, kterým jsem poradila. To je obrovská motivace!


7) Chceš něco vzkázat čtenářům?
Chtěla bych všem vzkázat, že cvičení a zdravé stravování není dřina, není to povinnost, je to zábava! Děkuji všem za přečtení a hlavně děkuji autorce tohoto blogu za rozhovor a těším se na všechny čtenáře!


www.destination-of-life.blog.cz


Chcete vyzpovídat konkrétní blogerku? Nebojte se a dejte mi vědět.


Moc děkuji za rozhovor této úžasné blogerce a mějte se krásně.
*Des

Hayden Williams

3. května 2014 v 19:00 | *Des |  Fashion
Jen málo z nás ještě neslyšelo o módním návrháři Haydenu Williamsovi.


Jedná se o hrdého Brita, který už od malička miloval Disneyho pohádky. Nejvíce si však oblíbil právě pověstné Disneyovské princezny (jako jsou: Šípková Růženka, Ariel, Pocahontas atd.). Jeho prvně ztvárněnou princeznu představovala Popelka, nejvíce známou je však Sněhurka. Po zadu ale rozhodně nezůstávají ani ostatní krásky. Hayden se totiž v dnešní době těší celé sérii výtvorů s názvem "Disney Divas".


Mimo jiné patří Hayden také k milovníkům módního stylu 40., 50. a 60. let.

Citace: ,,I love the 40′s, the late 50′s and early 60′s because women dressed so impeccably and with such class. I tend to incorporate those classic elements and what made them so timeless looking and try to translate it to my work."

Volný překlad: Miluji 40., pozdní 50. a brzká 60. léta, protože se ženy oblékaly bezvadně a s noblesou. Mám tendenci zahrnovat tyto klasické elementy (spolu se vším, co je dělá tak nadčasové) do mé práce.


Kouzlo jeho výtvorů spočívá hlavně v jednoduchosti. Veškeré sketche črtá ručně, občejnými tužkami. No není to úžasné?
Prohlásil, že "miluje" návrháře jako jsou Oscar de la Renta nebo Karl Lagerferd právě proto, že své návrhy stále kreslí v ruce.
Zastává názor: Čím méně photoshopu, tím zajímavější malba. Což je podle mého v dnešní době spíše jen rarita. Málo kdo zůstává u prostých ( avšak vždy povedených) návrhů.


Hayden je můj oblíbený módní návrhář už poměrně dlouhou dobu. Jeho výtvory jsou ohromující, lehké a nadčasové. Já sama sdílím návrhářovo nadšení pro módu minulého století. To je také možná důvod našeho "módního souznění". Rozhodně jsem ale zastánkyní názoru, že i těm z vás, které nejsou takové nadšenkyně do tohoto stylu, by se Williamsova díla mohla líbit. To už posuďte sami.:)

Většina obrázků pochází z této webové stránky:
- Můžete tu také najít spoustu jiných Haydenových návrhů i zanechat autorovi zprávu. Rozhodně ji navśtivte. Nebudete litovat..:)

Účastním se soutěže na této webové stránce:
http://glamor-fashion.blog.cz
// Byla bych moc ráda, pokud budete hlasovat. Samozřejmě dejte hlas blogu, který vás nejvíce oslovil. Nemusí to být můj..:) V soutěži jsou skvělé blogy!

Mějte se krásně.
*Des