Velká GIWEAVAY >> ZDE

Duben 2014

Rozhovor s Mary

27. dubna 2014 v 18:00 | *Des |  Rozhovory
Už je to (dá se říct) nějaká ta chvíle, kdy jsem se naprosto zamilovala do blogu jedné slečny. Je naprosto skvělý, ale hlavně také víceméně o módě - No tomu jsem prostě nemohla odolat..:)

Mohla bych o svým pocitech básnit do nekonečna, ale radši bych se chtěla dobrat k pointě tohoto článku. Jde o to, že jsem se rozhodla Mary (autorku blogu) kontaktovat a položit jí pár otázek.

A tady už jsou:

1. Začneme úplně tou nejzákladnější otázkou,co tě přimělo založit si blog?
Moje tehdejší nejlepší kamarádka.Blogovala dřív než já.(Teď už boužel přestala.)Bylo to v první třídě!:D Tohle není můj první blog,ale nebudu ho tu zveřejňovat jinak asi umřete smíchy!:D

2. O čem celkově nejraději píšeš..?
Ráda píšu o všem.Nejvíce mě,ale bavil deníček.Musela jsem ale přestat.Víc uvádět nebudu je to opravdu na dlouho.Jednou o tom sepíšu román!:D

3. Kdo nebo co tě inspiruje v psaní..?
Dříve to byla onlyperfect.blog.cz,ale teď už se blogu moc nevěnuje.Takže čerpám inspiraci sama ze sebe.

4. Víš,po čem čtenáří touží? Myslím tím,jestli jsi si za dobu,co provozuješ blog,otipovala své čtenáře a přidáváš články o kterých se domníváš,že je zaujmou...
To opravdu ne.Každého zajímá něco jiného.Je těžké zaujmout všechy jedním tématem nebo rubrikou.Né každého třeba osloví móda :) Moje sestry třeba víc baví počítačové hry a to jsou jen o rok a půl mladší než jsem já :)

5.Čeho by jsi chtěla na blogu dosáhnout..?
Spokojených čtenářů,kteří se na můj blog budou rádi vracet a číst mé články :)

6.Jak by jsi popsala svůj módní vkus..?
Je prostě můj:D Je mi jedno co si kdo myslí.Beru to i hodně podle nálady. :)

7.A konečně.Je tu nějaká rada,kterou by jsi chtěla poskytnout začínajícím blogerům či blogerkám..?
Nic a nikdo vám nezabrání ve vašem úspěchu.Za žádnou cenu se nevzdávejte!(To mluvím ze své zkušenosti).I kdyby vám ostatní říkaly nemůžeš-můžeš!Neberte si nikdy žádný hate k srdci.Pište!:) Dělejte co vás baví a nenechte se zastavit. :)
www.weperfect.blog.cz


Maryin blog najdete na adrese: www.weperfect.blog.cz

Mějte se krásně,
*Des
Casual clothes

25. dubna 2014 v 17:18 | *Des |  My collection
Už dlouho jsem nepřidala žádný nový výtvor do mé kolekce a ano, moc se za to omlouvám. Proto jsem si pro vás dneska připravila něco trošku jiného.

Jelikož kolekce obsahuje hlavně šaty. Chtěla jsem ji nepatrně ozvláštnit, a tak jsem na model pohlédla z jiné strany. Jedná se o běznější kousek, který je vhodný na každodenní nošení. Navíc to není rozhodně nic složitého - kraťasy, volné tričko a kšandy ve vašem šatníku někde leží! :)

No dobře, v poslední době se netajím svou posedlostí kraťasy v kombinaci s volnějším tričkem...:D


No posuďte sami, nosíte něco podobného..?

Mějte se krásně.
*Des

Outfit ideas // Festivals

23. dubna 2014 v 17:30 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
Né malou rychlostí se nám blíží období festivalů a to bychom si rozhodně neměli nechat ujít,nemám pravdu?
Tak se pojďme podívat na pár typů, které nám pomohou zpříjemnit / zkrášlit naše jistě nezapomenutelné zážitky.


- Spolu se skvělou novinkou pozvolného oteplování ( a také z důvodu, že většina festivalů se i přesto odehrává v létě) se vám nebojím odprezentovat nějaký ten outfit do teplejšího počasí. No a když je horko, všude kolem spousta lidí, tak je důležité cítit se dobře, no ne? Kdo by se chtěl potit v uplých kouscích z těžkého materiálu? Proto bych vám mohla rozhodně doporučit pár džínových ( či teplákových) kraťasů s volným tričkem. Věřte mi, že nic pohodlnějšího neexistuje..:) Jako obuv můžu doporučit plátěnky nebo vlastně i obyčejné tenisky ( tam ale pozor, aby se vám v nich noha nezapařila). Dobře se v nich "ťapká", nikde netlačí a vydržíte na nich celý den ( hlavně né podpadky,no to by vás potom nohy teprve bolely). A protože z vlastní zkušenosti vím, jak se dokáže v noci ochladit, takové lehčí kimono v kabelce moc místa nezabere, ale v krajní nouzi skvěle poslouží...:)


Bows / Mašle

21. dubna 2014 v 17:10 | *Des |  Fashion
Hitem letošního (a vlastně i loňského) roku se staly mašle, jakožto nápadný a roztomilý doplněk každého účesu. Dívka je může nosit na formální i neformální akce. Pojďme se tedy na pár kousků podívat.

- Tento trend se rozhodně nevyhnul ani celebritám! Taková Ariana Grande je hotovou královnu mašlí..:)

Bloglovin

18. dubna 2014 v 11:27 | *Des |  Ostatní články
Přidávám jenom velice krátký článek,jelikož jsem se rozhodla registrovat si svůj blog na stránce/aplikaci BLOGLOVIN (teda prakticky už tam blog byl,ale teprve teď jsem si JÁ udělala vlastní účet,takže jo,můj blog je opět rychlejší než já..co se dá dělat).

Mám z toho velkou radost a strašně mě překvapilo,že když jsem blog na stránce objevila,už ho někdo "followoval"...:D Za to moc děkuji.Samozřejme si toho neskutečně cením..:)

<a href="http://www.bloglovin.com/blog/12136319/?claim=24uhdstkp2v">Follow my blog with Bloglovin</a>

Jinak se mějte krásně.
*Des

Outfit ideas // Easter 2014

17. dubna 2014 v 17:10 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
Možná je na takový článek lehce pozdě,když už tu ty Velikonoce prakticky máme.Je proto možné,že i z téhož důvodu jsem se rozhodla zkombinovat outfity s věcmi,co se bězně nachází v našem šatníku,jelikož je mi jasné,že snad nikdo není tak dobrý,aby ještě stihl "Velikonoční shopping" (vyjímky se najdou vždycky..:D)...


Koncert Tomáše Kluse

15. dubna 2014 v 17:00 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
Minulou sobotu jsem byla na naprosto úžasném koncertě písničkáře Tomáše Kluse.

Ooo,nemám slov.Prostě ohromující zážitek,co vám budu povídat.Zpěvák byl velice vtipný a okouzlující.Vůbec nelituji,že jsem šla.Písně i Tomášův humor stáli rozhodně za to..!


Odpoledne v parku

13. dubna 2014 v 14:00 | *Des |  Forever 21
Outfit,který se skvěle hodí na odpoledne strávené v parku musí být lehký,pohodlný,praktický,ale přitom skvěle vypadat. >>> Tak přesně o takovou kombinaci jsem se snažila...Outfit ideas //MTV movie awards

12. dubna 2014 v 11:27 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
Ano,uhodli jste.V neděli se konají úžasné MTV Music Awards...!! Hurayy..!
Samozřejmě z toho máme všichni radost,nemám pravdu..? :DD
A proč ji vlastně máme..? Protože na nich rozhodně nebudou chybět známé hvězdy..!
A to znamená......spoustu krásných outfitů...!!!Takže se můžeme těšit z nepřeberného množství inspirací.
Ale aby jsme se nenudili,pojďme si zahrát na takové malé návrháře už teď(je to zjevně kvůli tomu,že chci vidět také vaši tvorbu,ale pojďme to ignorovat).Takže mi rozhodně popište nebo pošlete vaše nápady na modely,které by se podle VÁS měli objevit na slavném MTV červeném koberci.Psát můžete do komentářů nebo na e-mail : maredifragole@gmail.com.Už teď se těším..:)

No a pro zkrácení našeho času (nebo třeba pro tu inspiraci) vám teď ukážu já nějakou tu mou představu.Shorts,skirts //April 2014

10. dubna 2014 v 20:00 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
Poslední dobou se nám již začíná oteplovat...