Velká GIWEAVAY >> ZDE

Today the world is different than yesterday

3. února 2014 v 17:06 | *Des |  Články na TT
Žijeme v uspěchaném světě plném faleše a posměchu.Musí tomu však tak být? Snášet to neustálé zklamání,které vás obklopuje ze všech stran.Tu neustálou nejistotu,která každého z nás určitě svírá uvnitř.Někoho hloubš a někoho výš,na tom už ke konci vůbec nesejde...

Můžeme se pokoušet zaplnit tato místa třeba jinými (v souhrnu stejně zbytečnými) věcmi. - Ano,kabelka je krásná věc a ano,auto nenechá chladného nikoho z nás,ale na co nám takové věci jsou,když máme uvnitř pocit nejistoty se sebepohrdáním,když se neustále sebedestruktivně řítíme do záhuby? Má cenu snaha zaplnit tato místa? A ke konci,pomůže nám to vůbec? Opravdu jdou naše pocity jen tak snadno potlačit?Nemyslím si,vy snad ano?Snad bychom se měli našim problémům postavit vzpříma?!
Krasně řečeno,viďte? A teď hurá do toho,co nám přeci brání..??!!

Vážně,takhle snadné to asi úplně není,říkejte si,co chcete,ale většina z nás se toho doopravdy bojí.Z jakého důvodu? A to je ono,dnešní společnost nás ovlivňuje natolik,že nedovoluje ani pocit víry sami v sebe.Co je to potom za společnost? Společnost,která nám neumí dát pocit jedinečnosti a vyjímečnosti,pouze pocit nejistoty.Společnost,která neustále upozorňuje na vrtkavost veškerých činů.Pořekadlo "Každý je svého štěstím strůjce" by zde mělo platit víc,jak kdekoliv jinde.Co nám brání,co nám brání....vlastně jenom iluze,že jsme tuctoví a už nic to nezmění.Přitom je to iluze vytvořená pouze z prostředí kolem nás,z prostředí ve kterém všichni žijem!

Na konci dne je ale potřeba si uvědomit,že nikdo jiný nám do duše nevidí,nikdo jiný nedokáže určit,co cítíme.Víme to jen my sami!Jde jen o to se nebát a najít v sobě důvěru přes všechny předsudky dnešního světa......

A proto každý,kdo se pozorně podívá do svého nitra,ji najde.Ať se vám to líbí nebo ne,je tam. Ptáte se kdo nebo co? Jak bych to mohla vědět.Odpověď na svou otázku znáte vy.

Takže jak? Chcete vědět,co máte ve svém nitru?Chcete se postavit svým problémům..??
*Des

*Citát v nadpisu od Pinky Cupcake.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Shakespeare Shakespeare | 3. února 2014 v 21:30 | Reagovat

Really nice :))))

2 maredifragole maredifragole | Web | 3. února 2014 v 21:31 | Reagovat

Děkuji..:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama