Velká GIWEAVAY >> ZDE

Pár filmů

10. února 2014 v 19:30 | *Des |  Tipy/Triky
Poslední dobou jsem měla takové menší ,,filmové období",a proto bych se s vámi chtěla podělit o pár (dle mého názoru) dobrých filmů.

Filmy:
-Černá labuť (Black swan) - Krásné drama v hl.roli s Nathalii Portman reprezentující baletní tanečnici,která usiluje o roli ve známem baletu :,,Labutí jezero" od P.I.Čajkovského. Film je skvělý,pokud nemáte zrovna náladu na takové ty ,,slaďáky".

-Milý Johne (Dear John) - Skvělá a nenáročná romantika.V čele s Channingem Tatumem (např.:Don John,Let´s dance 2) a Amandou Seyfried (Bídníci,Mamma mia).Při filmu se skvěle odreagujete a v klidu odpočinete.

-Navždy spolu (The Vow) - Opět romantický a (ke konci) i smutný film v hl. roli s Channingem.Hereckou partnerkou mu byla Rachel McAdams.

-Talisman (The lucky one)- Opět další romantika (omlouvám se :D).Pro změnu ale zase se Zackem Efronem.Trošku smutnější,ale dokonalý.

-Poslední píseň (Last song) -V hl. rolích Miley Cyrus a Liam Hemsworth.Podle knihy Nocholase Sparkse (také :Talisman,Milý Johne,Svatba,Strážce,Vzkaz v láhvi,Zápisník jedné lásky....)


(Channing Tatum)
(Moment z filmu Černá labuť)

-Pár filmů podle námětu z knih od Nicholase Sparkse.

Doufám,že vám nějaké typy pomohly.Pokud už jste nějaké filmy viděli,určitě dejte vědět..:) Mějte se krásně.
*Des
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama