Velká GIWEAVAY >> ZDE

Movie night

19. února 2014 v 19:04 | *Des |  Outfit ideas..🍀🍀
Chcete zůstat doma a jen tak si večer pustit pár filmů?Možná si pobrečet nad osudovými okamžiky nebo prožít nějakou naprosto zběsilou jízdu.Třeba pozvat i pár kamarádu a prožít tyto chvíle s nimi...

Mám pro vás tedy pár typů,jak na to:

¥¥ Co na sebe? ¥¥

-Základem všeho je,aby jsme se cítili pohodlně,přeci jenom se v tom celý večer budeme muset pohybovat neno různě polehávat.Za předpokladu,že nebudeme sami,se musíme rozhodnout i pro nějaký hezčí kousek z našeho šatníku (né vytahanou mikinu).Proto v našem případě zvolíme delší pletený svetr,nejlépe bez zapínaní.Zbytek outfitu pak tvoří jednobarevné legíny spolu s kratším (do půli pasu dlouhým) topem.Můžeme dozdobit řetízkem a velkým množstvím náramků.Nesmíme ale opomenout válenky,které se nám skvěle hodí.

¥¥ Co "ukuchtit"? ¥¥

-Pokud přišla řada na tuto otázku.Vůbec nic nezkazíme,když připravíme horké kakao,čaj či kávu.Každý z hostů si přijde na své a nám to zabere naprosté minimum času.

-A jako občerstvení můžeme připravit dortíčky rozmanitých příchutí a barev.Samozřejmě se zavděčíme i sušenkami,cupcaky nebo jen jednoduchými chlebíčky.Vždy by jsme ale měli dbát na vzhled našeho občerstvení!Ovšem,že je důležitá chuť,ale vše musí vypadat krásně.S každým jednotlivým kouskem si proto pohrajeme a nebojíme se zapojit fantazii..!!
-No a z vlastní zkušenosti nabízím lehkou alternativu.Když nemáme moc času,skvěle poslouží nějaké hezky naaranžované ovoce.
-A stejně dobře i menší miska sladkosti.

¥¥ Dekorace ¥¥

-Vzhled místnosti tvoří 60% úspěšnosti.Nemůžeme pozvat kamarády do neuklizeného domu.Na místě je i tématická dekorace.Nebojme se vyzdobit pokoj pár světýlky či balónky,ale všeho s mírou.Tím by se měl řídit každý z nás.Nesmíme to přehnat,v jednoduchosti je krása..!

¥¥ Správný výběr ¥¥

-V neposlední řadě musíme dbát na dobrý výběr filmu.Nemůžeme se trefit do oka každému,ale pokusíme se,aby film byl příjemný aspoň většině z našich kamarádů.Proto by jsme se jich na to měli nejdříve optat a až poté něco vybrat.Víceméně je to ale stejně na vás!

Doufám,že vám aspoň něco z mého článku pomohlo,teď už víte,jak na to,proto přeji vydařený filmový večer...!!
Mějte se krásně.
*Des
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama